Charakter człowieka oraz grubość jego portfela decydują o tym, jak w urządzonym domu parterowym się mieszka

Dom i wnętrze – te dwa nierozłączne elementy bywają w stanie powiedzieć wiele o nas, czyli mieszkańcach, więcej niż można byłoby sądzić. Mieszkanie jest nie tylko oazą ciszy, miejscem spotkań z znajomymi czy miejscem spożywania dań. Ma także pełnić pozostałe funkcje, przy czym utylitaryzm najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie z mody.

nowoczesne aranżacje

Autor: Scott Jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Bogaci ludzie posiadają na tyle dużo środków finansowych, że mogą bez przeszkód wybudować sobie nowoczesny dom i wyposażyć go we wszystkie udogodnienia. Przekonajmy się teraz, jakiego rodzaju sprzęty albo handicapy pozostają domeną bogactwa.
Zacznijmy od ogrodu. Pewni siebie i stanowczy przedsiębiorcy zaopatrzą swoją posesję w wygody, o jakich klepiący biedę ludzie mogą tylko pomarzyć, czyli w dość duży basen i kort tenisowy. Jeśli dodatkowo lubią zakrapiane alkoholem spotkania z przyjaciółmi, na których wszyscy jedzą kiełbaski śląskie, to w najbardziej spokojnym miejscu działki zostanie wzniesiona z palonej cegły kuchnia polowa wraz z grillem (przeczytaj więcej). Sprytni majsterkowicze poza tym zainstalują tam zlew z bieżącą wodą i zadbają o energooszczędne oświetlenie w postaci żarówek ledowych.
Do samego zaaranżowania ogrodu zostanie zatrudniony architekt krajobrazu. Krzewy nie mogą przecież zostać posadzone przypadkowo. Jabłonie nie powinny rosnąć tuż obok krzewów iglastych, bo w ogrodzie ma panować należyty porządek zgodny ze współczesnymi zasadami projektowania zieleni.
Tymczasem przechodzimy już do domu luksusowego mieszkania. Ponieważ jego właściciel miał na swoim koncie miliony, nie musiał się martwić o to, jak najlepiej połączyć komfort, szyk, potrzeby domowników.

Nie wystarcza Ci ten zdawkowy tekst umieszczony w tym serwisie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej jasne meble do salonu w tym miejscu, przeczytasz tam dodatkowe informacje.

Natychmiast widoczny bywa wielkich rozmiarów kominek, który stuprocentowo odpowiada filozofii życiowej, jakiej hołduje światowej klasy biznesmen. Każdy sprzęt czy nawet element dekoracji musi być tak samo piękny, jak i praktyczny. W końcu zarobienie banknotów w biznesie nie jest bułką z masłem.

salon

Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
Dom i wnętrze to hasło, z którym łączymy raczej kobiety, bo to one w największym stopniu decydują o prezencji wnętrza oraz otoczenia. To ich smak bywa odpowiedzialny za to, aby wszyscy goście przekraczający próg natychmiast zaczęli zachwycać się świetnie urządzonym pokojem (, smary i akcesoria). Pani, która uwielbia otaczać się świecidełkami, a w wolnych momentach czyta łzawe romanse, nie zapomni o kwiecistych poduchach na kanapę ani o stoliku do serwowania kawy. Natomiast wielka elegantka będzie musiała mieć przynajmniej jedno wydzielone pomieszczenie (tzw. garderobę), gdzie będzie w stanie bez większych trudności oddawać się przyjemności zakładania najmodniejszych w tym sezonie jaskrawoczerwonych kurtek.

.