Charakterystyczny blask w wyjątkowych pokojach

Sypialnia, to kameralny azyl, w którym pragniemy miło poleżeć po robocie. Prócz komfortowego materaca, ślicznej pościeli, markiz, czy firanek, niezwykły klimat stwarza blask.

Nie wstawiaj więc

sypialnia

Źródło: flickr.com

do pokoju sypialnego bylejakiej lampki, lecz ofiaruj sobie światło z prawdziwego zdarzenia. W sklepach znajdziemy przeogromny melanż świateł, aczkolwiek żeby dopasować niezwykłe lampy do sypialni (sprawdź: oferta lamp do sypialni) pomyślmy jaki charakter chcemy zaaranżować i co w naszej szczególnej sypialni najbardziej posłuży. Gdy uwielbiasz rozczytywać się do późna zafunduj sobie lampkę, przy której możesz komfortowo trwać długie godziny nad fascynującą książką. Dostosowuj lampy do sypialni do swojego osobliwego cyklu. Gdy chcesz dać sobie odrobiną cudowności kup lampy włoskie, choćby ażurową lampę nocną, która ma czarujący blask także podczas dnia, bo w szkiełkach wirują iskry słońca. Na ścianie można zawiesić oświetlenie z abażurem w stylu vintage lub nowoczesną lampę w kształcie kuli. Awangardowe lampy włoskie, możesz wkomponować do każdego stylu – . Projektując azyl do relaksowania się nie zapomnijmy też o dzieciakach

lampka nocna

Autor: flowolf
Źródło: http://www.flickr.com

i wybierzmy do sypialni szczególne światełka.

Czy zdajesz sobie sprawę, że lampka nocna dla dzieci, to znaczący część pomieszczenia? Szukając w internecie zobaczysz, że lampka nocna dla dzieci potrafi być zjawiskowa np. . Może być bowiem podświetloną wroną na suficie, rakietą spadającym z góry, fruwającą gwiazdką czy stojącym duszkiem. Z pewnością namierzysz coś bajecznego. Lampki, klosze, świecące szkiełka, proste promienie. Dopasuj je do siebie, bo dobre światło w miejscu do spania jest tak samo ważne jak rewelacyjne łóżko.