Co mogłoby zostać niezapomnianym podarunkiem dla Twojej narzeczonej?

Gdy będzie zbliżał się dzień imienin Twej ukochanej, możesz dla odmiany zakupić jej w tym roku pewien niepotypowy upominek. Coś, co niezwykle przyjemnie ją zaskoczy i czym będzie mogła się pochwalić przed swymi koleżankami.
Znakomitym pomysłem mogłoby zostać wydrukowane w bardzo dużym rozmiarze zdjęcie z Waszych wspólnych wakacji.

designerskie wnętrze

Autor: Cajsa Lilliehook
Źródło: http://www.flickr.com
Najpierw znajdź jakiekolwiek bardzo ciekawe zdjęcia i wyślij je do firmy, jaka może zająć się wykonywaniem fototapet na zamówienie. Naturalnie uprzednio dobierz odpowiednie stanowisko, zmierz je dokładnie oraz daj rozmiary do wspomnianej firmy. Pamiętaj, aby nie oszczędzać na papierze, na którym ma zostać wydrukowane Wasze zdjęcie. Na szczęście tego typu spółki znają się na tym i z pewnością zaproponują Ci idealne rozwiązanie. Niemniej jednak miej na uwadze, że papier przeznaczany do drukowania na nim jakichkolwiek tapet nie jest zbytnio odporny na czynniki zewnętrzne, szczególnie ścieranie. Nim jednak ją przykleisz, pamiętaj, żeby starannie wyczyścić (a potem osuszyć) ścianę. Ponadto przestrzeń przeznaczona do naklejania fototapet powinna być doskonale równa, ze względu na możliwość uwidocznienie jakichkolwiek nierówności po jej naklejeniu.
przestrzeń

Autor: Grzesiek
Źródło: http://www.flickr.com
Warto tu dodać, że jeżeli chciałbyś podwyższyć wytrzymałość swojej tapety oraz zabezpieczyć ją przed otarciami, zawsze poleca się dodatkowe zalaminowanie fototapet. Ponadto pokrycie jej specjalną satynowaną folią chroniącą przed uszkodzeniem.

Miej na uwadze także, że fototapeta tworzona jest w brytach – częściach ok. 100 cm, z uwzględnieniem 1 cm zakładki.

Zajmujący tekst? W takim razie zachęcamy Cię, byś przejrzał nowe informacje ze strony, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Wejdź więc w poniższy link.

Tak też się ją nakleja – jest to niezwykle pewny sposób naklejania.