Czy ogień mógłby pachnieć jak np. cytryna czy dzieciństwo?

Na pewno kiedyś miałaś możliwość zasypiać w domku na wsi, gdzie słyszalne były za oknem wyjące do księżyca wilki, a dźwięk taki był zmieszany z cykadami świerszczy i rechotem żab.

Jeśli pragniesz wrócić do tych lat oraz po południu we własnym domu ponownie czuć beztroskie dzieciństwo, jest coś, co może pomóc Ci wrócić do przeszłości.
półka

Autor: Alishao
Źródło: http://www.flickr.com
Tego typu niezwykłym wehikułem czasu mógłby zostać produkt pod nazwą Yankee Candle duży słoik, w jakim zamieszczona jest ta aromatyzowana świeca powoduje, że można by cieszyć się jej aromatem aż do 150 godzin od momentu jej zapalenia.

Czy to zagadnienie bardzo Cię interesuje? Jeżeli tak, to wejdź tutaj i poznaj naszą firmę (https://www.sanex-lowce.pl/kategoria/produkty-tekturowe/materialy-do-pakowania/plyty-i-przekladki/ ) – poznasz tu nieziemsko absorbujące informacje.

Później wystarczyłoby jedynie otulić się ciepłym kocem oraz zanurzyć się w swoich rozmyślaniach. Ta aromatyzowana świeca mogłaby posiadać zapach cytrusów, wanilii czy też nawet bursztynu. Kiedy zmęczeni swymi myślami w końcu uśniemy, nasz sen na pewno przyniesie nam upragniony spokój. Wykorzystany w takich świecach wosk, może posiadać również inne aromaty, przykładowo miodu, ponieważ może być bardzo nasączony olejkami. Zniewalające wyobraźnię aromaty ulatniają się zaraz po zapaleniu knota.

noże japońskie

Autor: Chroma
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/index/1/36/4/chroma__haiku/id
Towar stworzony jest z najlepszej jakości składników, czyli najprawdziwszego wosku czy naturalnych ekstraktów. Korzystając z Yankee Candle warto przygotować również duże zapałki i gasidło. Takie świeczki proponują dużą wydajność (100-150 h świecenia). Świeca wypala się do samego końca, ponieważ zawarty w niej knot może być manualnie prostowany. Płomień świecy jest optymalnie umiejscowiony, zatem może ona cieszyć oko, jak i nos przez wiele romantycznych wieczorów.

Można by ją kupić w wielu sklepach, również w internecie. Jej cena nie jest duża, biorąc naturalnie pod uwagę wszystkie przyjemne myśli, jakie dzięki niej powstaną w naszej wyobraźni.