Czym charakteryzuje się oświetlenie typu LED, jakie ma plusy i gdzie jest stosowane.

Oświetlenie ledowe zaczęło się ostatnio cieszyć bardzo dużym zainteresowaniem. W dużym stopniu wynika to z tego, że ma rzeczywiście sporo zalet, mimo dość wysokich kosztów zakupu.

Błyszcząca kabina

Autor: PR Solutions
Źródło: PR Solutions
To właśnie na wysokie ceny na samym początku zwracają uwagę kupujący, i rzeczywiście za dobrą jakościowo żarówkę tego typu trzeba zapłacić przynajmniej dziesięć złotych, a niejednokrotnie będzie to nawet pięćdziesiąt. Jednak ledowe żarówki mają znacznie większą efektywność, bowiem wynoszącą w okolicach 80 procent. Dzięki temu podczas swojej pracy potrzebują dużo mniej prądu, a to przekłada się bezpośrednio na rachunki. Jak się ocenia, już po kilku miesiącach działania koszty zakupu zwrócą się w postaci rachunków, a później tylko będzie się na tym oszczędzać.

Patelnie Scanpan

Autor: Scanpan
Źródło: www.smakprostoty.pl
pokój masażu

Autor: Anna
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowym plusem, także dającym znaczne korzyści finansowe jest fakt, że żarówka led 5w może wytrzymać kilka razy dłużej niż pozostałe rodzaje oświetlenia. Tym sposobem trzeba ją będzie znacznie rzadziej wymieniać, a to też ma spory wpływ na wydatki związane z oświetleniem. Dla klientów niezwykle ważne są także kwestie aranżacyjne, jakie daje ledowe oświetlenie. Pewną jego część stanowią żarówki mające tradycyjne kształty, jakich używać można w miejsce dotychczasowego oświetlenia.

Nie zapominaj, że jesteśmy tu. Czekamy na Ciebie z następnymi postami, które są bardzo interesujące. Sądzimy, że zachęcimy Cię do kliknięcia w ten link.

Lecz ogromną popularnością cieszą się też najróżniejsze listwy, taśmy i panele. Taki panel led 60×60 albo taśmę zamontować można na ścianie, schodach czy pod szafką, urozmaicając znacznie oświetlenie we wnętrzu.

Tego typu elementy są bardzo szybkie i proste w montażu, bezpieczne i dające naprawdę dużo możliwości.