Decydując się na kupno gotowego projektu domu, nie masz większej możliwości ingerowania w rozkład poszczególnych pomieszczeń

Niemal każdy z nas marzy o swoim domu. Kiedy już prawie udało Ci się zrealizować to marzenie, bez wątpliwości powinieneś zastanowić się nad tym, jak powinien wyglądać Twój wymarzony dom. Jeśli decydujesz się na kupno gotowego projektu domu, wówczas z pewnością nie masz większej możliwości ingerencji w rozplanowanie poszczególnych pokoi. Jeśli jednak projekt Twojego przyszłego domu przygotowywany jest przez architekta na indywidualne zamówienie, wtedy z pewnością powinieneś solidnie zastanowić się, jak rozplanować konkretne pokoje.

łazienka

Autor: Daniela
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli stawiasz własny dom, wtedy bez wątpliwości najprawdopodobniej będzie to piętrowy dom. Kiedy zdecydowałeś się na wybudowanie właśnie takiego domu, wtedy na pewno powinieneś zastanowić się nad tym, jak wyglądałaby w nim łazienka na poddaszu – czytaj o łazienkach na poddaszu. Poddasze często jest nader lubiane przez dzieci, zatem kiedy masz niewielkie pociechy, wtedy niewątpliwie powinieneś na poddaszu odszukać miejsce na ich pokoje.

Jeżeli ktoś będzie na stałe spał na poddaszu, wtedy tym bardziej powinieneś rozważyć, czy nie powinna się tam zmieścić również łazienka ze skosem. Jeśli decydujesz się na postawienie wielkiego domu, wtedy niewątpliwie na poddaszu powinna znaleźć się łazienka – prawdopodobnie będziesz miał po prostu dwa takie pomieszczenia.

Kiedy jednakże Twój dom będzie niewielki, i tak jest to pomysł wart rozważenia – łazienka na poddaszu może stać się

poddasze

Autor: Röben
Źródło: Röben

wyjątkowo uroczym miejscem. Kiedy tylko wybierzesz właściwe kolory oraz gadżety, wtedy taka łazienka zdecydowanie będzie obiektem zazdrości wielu ludzi. Najlepiej będzie wymalować ją na pastelowe kolory, które nie będą zbyt intensywne – jeśli wybierzesz na przykład jasnożółty lub jasnofioletowy, bez wątpliwości będziesz zauroczony efektem końcowym.

Kiedy chcesz mieć naprawdę urocze mieszkanie, zdecydowanie powinieneś zdecydować się na łazienkę na poddaszu. Docenią ją z pewnością również Twoje pociechy oraz wszystkie osoby, które kiedykolwiek będą nocowały na poddaszu Twojego wymarzonego domu. Serdecznie polecamy takie rozwiązanie, bo jest to niewątpliwie dobry pomysł.