Dekoracje sal weselnych- jakim sposobem zdecydować się na właściwe kolory?

Kiedy starania do ślubu idą pełną parą, nie można zapominać również o małych detalach, takich jak ozdoby najważniejszych placówek, jak i także różnych rzeczy. Może dla nielicznych przyszłych małżonków, są to sprawy czasami mało ważne, to mimo wszystko warto pomyśleć o głębi estetyki całej ceremonii.

Zasadniczym czynnikiem mającym wpływ na decyzję ma klimat i kolorystyka sali weselnej. To ona przede wszystkim narzuca nam styl, jakiego koloru trzeba się trzymać, chyba że jest to nadzwyczaj elegancka sala, w jakiej nic nie rzuca się w oczy. Bez znaczenia od typu i koloru ścian, zawsze sprawdza się kolor biały, zwłaszcza, jeżeli panna młoda wybierze białą sukienkę. Biały kolor jest subtelny, rozjaśnia salę i dodaje cudownej lekkości. Zobacz dla przykładu tutaj: .

Doskonałe będą malutkie bukieciki na stołach, białe tiule na krzesła i takie same obrusy, ponieważ biel to bez wątpienia elegancki kolor. Biały kolor świetnie łączy się z pudrowymi barwami, m.in. różem, wrzosem, lawendą lub brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, by ubogacić kolorystkę dekoracje wnętrz bielsko i do tego uczynić ją przyjemniejszą. Jeśli myśli się o bardziej wyrazistych barwach, pamiętajmy, aby były dostosowane do naszej stylizacji i nie gryzły się z salą, w jakiej urządzamy imprezę. Dobrze w takich samych kolorach uszyć bądź zakupić suknie dla druhen,

sala weselna

Autor: Chauchi – It’s My Life
Źródło: http://www.flickr.com

przyozdobić auto i kościół, a także wykonać zaproszenia. Latem i na wiosnę sprawdzą się wszystkie radosne kolory, zimą możemy nieco stonować, aby kolorystyka weselna zgadzała się z zimowym klimatem.

Najważniejsze to nie zostawiać wszystkiego na koniec, aby nie okazało się, że każdą decyzję musimy podjąć naprędce, gdyż to idealna droga do awantur i niezgody. Zacznijmy przygotowania na kilka miesięcy przed uroczystością, a na wszystko znajdziemy odpowiednio dużo czasu i nasze wesele będziemy przypominać sobie z radością, a nie z żalem, iż nie wszystko poszło tak jak chcieliśmy. Dekoracje sal weselnych (uroczystedekoracje.pl) to naprawdę ważny element, toteż jak najszybciej warto o nich pomyśleć.