Dekorowanie kaplicy i auta do ślubu- ciekawe porady

W Polsce najbardziej popularnym miejscem do zawierania związków małżeńskich w dalszym ciągu zostaje kościół. Decydując się na dekoracje kościoła, należy wiedzieć co chcielibyśmy w nim ukryć, a co wyeksponować, dlatego należy wcześniej go szczegółowo obejrzeć.

Dekoracja kościoła jest zależna nie tylko od jego wizerunku, ale przede wszystkim od upodobania państwa młodych. To od nich zależy czy chcą posiadać współczesny styl wystroju, czy marzą o tradycyjnej scenerii. Sprytnym wybiegiem na ukrycie nieciekawych ławek jest zawieszenie na nich lambrekinów tiulowych. Jest możliwość też rozłożyć kobierzec, bądź chodnik, ażeby przejście do ołtarza było więcej odświętne.

Ukochanym akcentem, szczególnie kobiet, są płatki róż wzdłuż drogi wiodącej do ołtarza. Pięknie będą wyglądały kompozycje kwiatowe, uszeregowane w głównych punktach. Aby przystosować dekoracje samochodu do ślubu (sprawdź), należy wziąć pod uwagę model i rozmiar auta, także styl wesela.

Nadzwyczaj ważne jest utworzenie dekoracji harmonizującej z autem i koronnym kolorem ślubnym. Do dekoracji samochodu do ślubu stosuje się przeważnie kwiatów, materiałów, kokard materiałowych, balonów. Dekoracja (dekoracja weselna) powinna być tak umocowana, aby nie uszkodzić lakieru wozu. Ważne jest, by przystosować też kwiaty do auta. Do szykownej limuzyny nie muszą nadawać się te same kwiaty co do zabytkowego czterokołowca.