Dodatki do domu w stylu rodem ze Skandynawii

Gdy szukasz konceptu na aranżację wielkich, otwartych wnętrz w mieszkaniu to z pewnością pomyśl o tym, aby zrobić mieszkanie w stylu skandynawskim. Tym sposobem zyskasz wrażenie, że pokój jest większe, a także piękne i przejrzyste wnętrze.

Papierowe dekoracje ślubne i weselne

Autor: Bogna Trętko
Źródło: abcslubu.pl

Białe mieszkanie w skandynawskim stylu jest modne od niedawna także w naszym kraju.Rewelacyjnie prezentuje się szczególnie w przypadku, gdy biel złączymy tylko z małymi drobiazgami w odcieniach grafitu. Oczywiście, nie każdy powinien sobie dać przyzwolenie na taką mieszankę kolorów, bo na bieli widać każdą, nawet najmniejszą plamkę, nie wspominając o kurzu. Z tego powodu zalecam taką opcje przede wszystkim parom, które mają już duże dzieci, albo wcale ich nie mają.

Klimat takiego pomieszczenia kreują głównie lekkie, firanki z woalu oraz ciekawe dodatki, które można do mieszkania kupić.

Czyżbyś miał ochotę na więcej artykułów na opracowany tu temat? Zapraszamy w takim razie do następnej witryny – po prostu naciśnij tutaj i przeloguj się do naszego serwisu.

Sama bardzo lubię wszelkiej postaci figurki oraz ciekawe, piękne półmiski, albo jasne drewniane misy. W takiej przestrzeni doskonale wyglądają wszelkiego rodzaju dodatki ze szkła – fajnie będzie się prezentować to prosty wazon na kwiaty, albo totalnie oryginalna szklana rzeźba. Intrygująco i ciekawie wyglądać będzie również barwna poducha na tle białej kanapy. Można także pozwolić sobie na pojedynczy duży mebel w innym odcieniu kolorystycznym – obiecuję, że będzie znakomicie wyglądał.

Modne dodatki na jesień

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria

Sporo inspiracji na drobiazgi i gadżety, które pasują do mieszkania w stylu skandynawskim odnalazłam na stronie . Gwarantuję, że kilka pomysłów wykorzystam podczas urządzania własnego domu.