Dyskretny urok elegancji

Karmelowe ściany udekorowane biała sztukaterią – jak włoska kawa z pianką. Czarne zmysłowe dodatki niczym drobinki aromatycznej wanilii. Oto przepis na…smaczne wnętrze.Mieszanka luksusu, elegancji i barokowych klimatów. Styl opiera się przede wszystkim na nieszablonowym łączeniu barw oraz stylizowanych meblach, które uwydatniają nietuzinkowy i oryginalny charakter pomieszczenia.

Jeśli

nowoczesne meble

Autor: BI Watercooler
Źródło: http://www.flickr.com

jesteśmy fanami tego stylu i pragniemy wprowadzić blask do swych wnętrz, dobrze jest wiedzieć, iż decydując się na elementy wykończeniowe musimy być powściągliwi. Stanowią one podstawę całej aranżacji, toteż nie możemy zrealizować wszystkich pomysłów jednocześnie. Kupując pikowany zagłówek łóżka czy sofy, dobrze jest zaniechać położenia ekstrawaganckich tapet – idealnie będą prezentowały się w towarzystwie jednolitego i delikatnego tła (ceneolokalnie). Kawowe ściany staną się idealnym tłem dla białych sprzętów z elementami czerni i srebra. Gipsowe sztukaterie wzbogacą ściany dodając im elegancji i pałacowego charakteru – warszawski salon meblowy.

nowoczesne mebelki do twojego domu

Autor: Tregde Ferie
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwsze przykazanie jeżeli planujemy aranżację wnętrza w stylu włoskim to minimalizm oraz zdolność wstrzymania się od eksponowania bibelotów i ozdób, takich jak polecana strona. Nasze meble w Warszawie nie muszą przyjechać prosto z Włoch, ale zwróćmy uwagę, jak nienaganną sylwetkę oraz wspaniałą linię mają włoskie sofy i fotele. Włoskie meble od niepamiętnych czasów olśniewały urodą i wygodą.

Wnętrza włoskie to najwyższej jakości piękno: drewno, kamień, płytki – wybierzmy ładne wzory, a same w sobie ”poniosą” wnętrze.

Włosi są ostentacyjnie przywiązani do swoich marek: ubrań, samochodów czy mebli.

Nie uważasz, że to jest znakomity moment, aby uzyskać stuprocentową gwarancję, że umieszczone dane są zgodne z prawdą? Jeśli tak, to ten zweryfikuj serwis (http://wphw.pl/blog/salon-w-stylu-minimalistycznym-meble-kolory-nowoczesne-dodatki-zasady) tutaj.

Wyrażają przekonanie, że włoskie meble są najlepsze, a spora część ludzi na świecie popiera to stwierdzenie. I my też kochamy styl włoski. Z wakacyjnych wojaży wracamy z przekonaniem, że nawet przedmioty codziennego użytku są tam piękniejsze niż gdzie indziej. Włoskie wnętrza i włoskie meble chwalimy za wdzięk i styl, za wizjonerstwo, za luksus dobrego designu, który jest dostępny dla i ma ponadczasowy charakter. Czas na włoskie wnętrza!