Foto tapety i obrazy malowane na płótnie – idealny pomysł na udekorowanie wnętrza

Foto tapeta i obraz na płótnie jest rewelacyjnym pomysłem na udekorowanie tak naprawdę każdego wnętrza. W ofercie sklepów z artykułami wykończeniowymi oferowane są ich najróżniejsze rodzaje, wielkości. Jak wybierać foto tapetę, aby cechowała się nie tylko trwałością, ale przede wszystkim aby była rzeczywiście ozdobą naszego mieszkania? Przy wybieraniu foto tapety liczy się nie tylko to, co na niej się znajduje, ale również materiał, z którego została zrobiona.

aranżacja wnętrz

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Materiałów, z których na chwilę obecną się je wykonuje jest co najmniej kilka rodzajów. To właśnie od materiału zależy, czy wykorzystana przez nas foto tapeta okaże się naprawdę trwała. Jeśli zależy nam na tym, by foto tapeta przez długi czas zdobiła ścianę w naszym mieszkaniu postawić powinno się na foto tapetę laminowaną.

Tego typu foto tapety są bardzo trwałe, ich powierzchnia może być myta, a co więcej mogą być umieszczane na ścianach pomieszczeń każdego typu, nawet kuchni (Polecam meble kuchenne na wymiar wrocław inwencja meble) i łazienek. Trwałe są także foto tapety winylowe. Ale z uwagi na rodzaj podłoża, na którym je wykonano (winyl i flizelina) mogą być przyklejane tylko na fragmencie ściany.

Do wyboru są także foto tapety foliowe, nie kosztują dużo, można je stosować nie tylko do dekoracji ścian, ale także mebli. Jeszcze innym sposobem na udekorowanie swojego mieszkania jest wydrukowanie obrazu na płótnie. Obrazy na płótnie to stosunkowo nowa propozycja producentów foto tapet. Obrazy na płótnie drukuje się na płótnie , które zrobione zostało ze stuprocentowej bawełny. Płótno swoją fakturą przypomina płótna używane przez malarzy.

obraz na płótnie

Źródło: pixabay

Można zdecydować się na obraz z blejtramem lub bez. Co będzie wydrukowane na obrazie uzależnione jest tylko od klienta. Może on wybrać obraz z dużej oferty firmy, w której zamawiany jest druk, ale może również przynieść zdjęcie z domowego albumu. Foto obraz wydrukowany z przyniesionego przez klienta zdjęcia może być świetnym pomysłem na prezent dla najbliższych.

Na pewno każda babcia ucieszy się, kiedy z okazji Dnia Babci otrzyma taki prezent od swoich wnuków. Foto obraz może też być świetnym wspomnieniem z wakacji czy z najbardziej znaczących chwil naszego życia. Obraz na płótnie może zostać wykonany w dowolnym rozmiarze. Cena wydruku zależy rzecz jasna od jego rozmiaru.