Fototapeta jako pomysłowy sposób na dekorację ścian

fototapeta to kreatywny sposób na dekorację ścian. Używana praktycznie w jakimkolwiek pomieszczeniu, jednak ostatnimi czasy coraz odważniej wchodzi w łazienkową powierzchnię.

Choć wydawać by się mogło, że królestwem łazienki władają płytki (płytki na podjazd) ceramiczne, to jednak jest inaczej.
nowoczesne AGD w kuchni

Autor: Goedeker’s
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniemy, aby aranżacja łazienki była niepowtarzalna, wybierzmy ozdobę ścian. Fototapety do łazienki powinny być przede wszystkim odporne na wilgoć. Powinniśmy dbać też o to, aby dekoracja ściany wpisywała się w charakter łazienki. Wrogiem dekoracji ścian w formie fototapety w łazience jest woda i dominująca tu wilgoć. Długowieczność banalnemu plakatowi umieszczonemu na papierze zapewnia laminowanie, bądź umieszczenie go w aluminiowej ramce za szkłem. Jest to praktyczne podejście, kiedy uwielbiamy zmiany wystroju łazienki, gdyż łatwo zamienić go na nowy. Fototapetę do łazienki kupujemy na wzmocnionym podłożu winylowym na flizelinie laminowanej. Takie tworzywo jest nie tylko wytrzymałe na zmiany mechaniczne, lecz także wodoodporne.
Fototapety szklane to opcja dla wymagających nabywców, jacy szukają niezawodnego rozwiązania. Szklana odsłona nie tylko jest wyjątkowo łatwa w utrzymaniu, ale również stanowi fascynujący dodatek, jaki wzbogaci każde wnętrze. Dużą zaletą fototapety na szkle jest dogłębna ochrona przed wilgotnością.

Do wyboru mamy wariant umieszczony pod szkłem hartowanym, gatunek z podwójnym oszkleniem, a także fototapetę drukowaną na szkle hartowanym. Wszystkie te fototapety są stosownym rozstrzygnięciem. Fototapety to nadzwyczaj trafny projekt na oryginalną aranżację toalety.