Fototapety oryginalną formą ozdoby ścian

Chyba każdy z nas ma w biurze jakiś plakat lub obraz. Najczęściej na ścianach wieszamy reprodukcje prac największych twórców lub plakaty ulubionych filmów i grup muzycznych. Modne są także abstrakcje i niepowtarzalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla chłodnego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Być może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.

W internecie funkcjonuje wiele serwisów oferujących dekoracje ścienne i codziennie pojawia się ich coraz więcej i więcej. Z tego powodu warto zaufać wypróbowanym i renomowanym sklepom aby mieć pewność, że nie pożałujemy zakupu. Jednym z taki serwisów jest sklep online Twojagaleria.eu.

Na stronie zobaczymy między innymi: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, naklejki dekoracyjne, ramy drewniane obrazów *oferta w galerii* i kalendarze ze zdjęciem. W serwisie znajdziemy takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, kosmos, motoryzacja, pejzaż – góry, woda, las, morze, podróże, przyroda – kwiaty, ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla najmłodszych. W menu znajdziemy także odnośniki do dzieł malarzy współczesnych i reprodukcje obrazów klasyków. Warto przejrzeć ofertę aby znaleźć coś dla siebie.

Twoja-Galeria.eu z Warszawy

Same fototapety tyczą się nie tylko pomieszczeń takich jak kuchnia, salon, łazienka czy pokój dla dzieci ale i przedmiotów jak drzwi i meble. Nowością są bardzo efektowne fototapety stworzone z reprodukcji. Zatem na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak V. Pirianko czy T. Łempicka.

Fototapety tworzone są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks. Papier ten jest bardzo trwały a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas naklejania). Jeśli fototapeta ma być eksponowana przez długi czas dodatkowo takie fototapety są laminowane.

Firma sprzedaje także obrazy na płótnie ze zdjęć przesłanych przez klientów. Możemy ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę a potem powiesić na ścianie gotowy obraz. Wystarczy przesłać nasze zdjęcie do serwisu a resztą zajmą się specjaliści.

Portal Twoja Galeria jest przede wszystkim dla osób, którzy chcą mieć w swoim domu piękny obraz lub zdjęcie. Twoja Galeria (zobacz schody dębowe nowoczesne) szybko i sprawnie wykona zlecenie i z pewnością będziemy zadowoleni z końcowego efektu. Zobaczcie osobiście.