Fototapety: sposób na optyczne powiększenie małego pokoju dziennego

Jeśli posiadasz niewielki salon w bloku, wykorzystaj fototapetę. To przetestowany sposób na optyczne powiększenie pokoju dziennego jak też na ożywienie jego aranżacji.
W małym salonie w bloku doskonale sprawdzą się fototapety z widokiem, przykładowo miasta. Im będzie on bardziej rozległy, tym powierzchnia malutkiego salonu w bloku wyda się obszerniejszą.

biała kuchnia

Autor: Stepnell
Źródło: http://www.flickr.com

Fototapety na zamówienie (zapisz się na nasz newsletter w przyklejkopety.com.pl) warto wyeksponować w zakątku wypoczynkowym, dla przykładu na ścianie za sofą, na wprost niej lub w aneksie jadalniowym. Jeżeli pokój jest urządzony dosyć oszczędnie, z prostymi sprzętami, można dobrać fototapetę różnokolorową. Z reguły jednak bezpieczniejszym podejściem jest fototapeta w stonowanej kolorystyce – utrzymana w szarościach albo czarno-biała. W małym salonie w bloku robi wrażenie, jest efektowna, natomiast nie przytłoczy. Ważne jest również to, że łatwiej dopasować do niej pozostałe elementy wystroju, takie jak zasłony, tapicerkę, meble niż do fototapety barwnej. Fototapeta z intensywnym bodźcem, zdjęciem rośliny w makroskali lepiej będzie wyglądała w obszernym wnętrzu.

Bez zwlekania zobacz artykuł w serwisie (https://www.dobroplast.pl/rolety-zewnetrzne/) opisującym pokrewne informacje. Są tak samo emocjonujące, ponieważ odnoszą się do tego samego tematu.

Mały pokój dzienny w bloku mogłaby zwyczajnie przytłoczyć. Gdzie możesz nabyć fototapety? Fototapety znajdziesz w każdym z supermarketów budowlanych, a również w sklepach online, które mają ich przebogatą ofertę i najczęściej, oprócz własnych deseniów, realizują fototapety na zamówienie.

fototapeta do kuchni

Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Możesz przekazać własne zdjęcie do sklepu mejlem i sprecyzować, na jakich wielkościach fototapety nam zależy (może ona zająć całą ścianę w niedużym salonie w bloku). Te w rozmiarze XXL otrzymuje się w kilku idealnie do siebie dopasowanych fragmentach (są samoprzylepne). Wykonanie zlecenia trwa od 3 do 8 dni roboczych. Fototapety do kuchni (ciekawie napisane tutaj: przyklejkopety.com.pl) to natomiast wspaniały pomysł na wprowadzenie nowoczesności do wystroju. Nawet gdy twa kuchnia urządzona jest w tradycyjny sposób, to dzięki fototapetom będziesz mógł ją odmienić i urozmaicić. Wzorki owocowe, kwiatowe, ilustracje przyrody, specjałów, motywy abstrakcje – to jedynie niektóre pośród licznych propozycji fototapet do kuchni. Nie musisz wydawać ogromnych pieniędzy i nie musisz również poświęcać wiele czasu na to, ażeby wprowadzić zniewalające zmiany.