Hiszpańska klasa – pozostałości po imperium

Meble – obiekty bez jakich nie da się normalnie egzystować. Wydawało by się zwyczajne przedmioty codziennego użytku. Ot – stół, krzesło, półeczki na książki, normalne łoże bądź stół kuchenny – niemniej jednak nadają wnętrzom wyjątkowy styl.

meble

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Meble tworzone są z najprzeróżniejszych materiałów naturalnych a także sztucznych lub ich połączeń, począwszy od najzwyklejszych zwykłych mebli (Zobacz kołki meblowe drewniane kabus) z dykty do artystycznych obiektów, wykonanych na przykład z połączenia … cementu i drewna. Stajemy więc przed dużym problemem, co wybrać? A jak już poczniemy przeglądać typy odcieni osiągalne w ofercie sklepów z meblami bądź u producentów, można doprowadzić się do zawrotu głowy… Naprawdę, niełatwo się na coś zdecydować.

Nim zabierzemy portfel na sprawunki warto zastanowić się w którym kierunku pragniemy urządzić dom. Czy ma to być nowoczesne wnętrze pełne chromu i plastiku? Czy może pełne naturalnego drewna? Warto jest przeszukać obowiązujące trendy w aranżacjach. I tak w roku 2014 w najwyższym stopniu modna jest naturalność i pewien rodzaj ascezy.

Dlatego możemy zastanowić się nad wyrobami Artisan – mebli z litego drewna. Hiszpańska firma specjalizuje się w wytwórczości mebli ze szlachetnych rodzai drewna. W umiejętny sposób łączy fakturę drewna z metalem scalając w swych produktach piękno drewna z klasą i wytrzymałością stali. W ofercie odnajdziemy dla przykładu krzesełka wykonane z jednego tylko kawałeczka drewna, najczęściej egzotycznego.

Stół drewnianyu Benxi

Autor: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
Oglądając poniektóre wzorniki mebli Artisan klient ma wrażenie, iż twórcom ich przyświecało powiedzenie im mniej tym lepiej. Takie sprzęty wymagają odpowiedniego wnętrza. Niechybnie pięknie będą wyglądać w nowoczesnym domu pełnym szklanych płyt i blasku. Meble z drewna mogą ocieplić pomieszczenie. Doskonale minimalistyczne sprzęty Artisan sprawdzą się w mieszkaniach, w których nie ma wyraźnych granic pomiędzy pomieszczeniami. Subtelne przechodzenie kuchni w salon, salonu w alkowę, sypialni w garderobę itd. jest jednym z najbardziej popularnych stylów w planowaniu wnętrz. Rzecz jasna meble Artisan można również kupić w edycji bardziej tradycyjnej, budzącej skojarzenia ze sprzętami dworu Króla Słońce – . Zadowolą nawet osoby preferujące w wyższym stopniu komfortowy wystrój mieszkania.