Interesujące pomysły na aranżację okien

Czasem każdy z nas pragnie wprowadzić zmiany w domu. Dokonujemy remontów, zmieniamy kolor ściany, albo chociażby przemeblowujemy pokój dzienny. Jednak nie musimy planować tak znacznych fizycznych i finansowych przedsięwzięć, wystarczą czasem drobne zakupy. Najlepszym pomysłem jest zmiana aranżacji okien. Awangardowe zasłony, fantazyjne rolety, firany makarony – wszystko to aby urozmaicić każde z twoich pomieszczeń.

Zarówno w sieci jak i w marketach specjalistycznych, znajdziemy multum wzorów i modeli na firanki gotowe. Jeżeli w każdym swoim pomieszczeniu, posiadasz zwykłe zasłony, może należałoby to zmienić? Teraz istnieje mnóstwo modeli do każdego typu pokoju. Awangardowe, kolorowe desenie do łazienki, motywy roślinne i kompozycje z owoców do kuchni, a może ciekawe

wystrój salonu

Autor: Kool Cats Photography over 3 Million Views
Źródło: http://www.flickr.com

firany makarony do jadalni? Ogranicza nas wyłącznie nasza wyobraźnia w tej kwestii. Nie masz karniszy? To nie jest problem! Możesz zakupić zazdrostki z ciekawymi deseniami. W bardzo prosty sposób montujesz je bezpośrednio na szybie, gwarantując sobie tym samym odrobinę intymności w ciągu dnia.

Zasłony również możemy odnaleźć w nietypowych fasonach. W zależności od aranżowanego pomieszczenia, powinniśmy wybrać inny typ. W pokoju dziecka możemy zaaplikować wielobarwne desenie, obrazujące postaci z ulubionych bajek naszych latorośli. Do przedpokoju, w którym zamontowaliśmy firany makarony sprawdzą się proste, jednobarwne zasłony. W kuchni z kolei można nie zakładać kryjących tkanin w oknach, bowiem zapewni nam to większą podaż naturalnego światła dziennego. Zasłony możemy drapować w fantazyjne wzory, nie muszą zwyczajnie zwisać w dół. Kupując specjalistyczne troczki i sznurki możemy dowolnie je podwieszać, uzyskując oryginalny, niestandardowy efekt.

Jeżeli firanki gotowe lub zasłony nie są dla ciebie wystarczające, może należy zainteresować się instalacją rolet? Mamy różne alternatywy do wyboru, droższą, ze specjalnym urządzeniem, do umieszczania pod karniszem, lub mniej drogą, którą w prosty sposób umieszczamy bezpośrednio na ramie okiennej – alena-firany.pl/firany-zas/pokoj-dzienny-i-sypialnia/dzienny-sypialnia-firanki-gotowe.html. Nie istotne którą z tych alternatyw wybierzesz, najważniejsze jest aby eksperymentować z kolorami i fakturą. Obecnie wiele firm proponuje unikatowe wzory, wystarczy poszukać w internecie.

Aranżacja okien może zmienić twoje całe mieszkanie nie do poznania. Mamy do dyspozycji wszelkiego typu produkty: od zasłon różnokolorowych przez firany makarony, po rolety (rolety) z kopiami znanych obrazów. Ograniczyć nas może wyłącznie własna pomysłowość.Pełna oferta -> alena-firany.pl.