Jak bez zbytnich kosztów odmienić wygląd domu

Nasze mieszkanie może wyglądać klasycznie, jak to bywało u naszych rodziców i babci: monochromatyczne ściany, najodpowiedniej białe, ze sprzętami jak u każdego, kryształami jak też drobiazgami po babci właśnie. Nie ma naturalnie nic w tym niedobrego. Nie musimy jednak – jeśli nam się znudzi taki wystrój – od razu wydawać niebotycznej ilości pieniążków na niewielką modernizację wnętrz i – co istotne – możemy tych odświeżających zabiegów dokonać sami.

naklejki na lodówkę

Autor: Jeff Keyzer
Źródło: http://www.flickr.com

W sieci znajdziemy ogromną liczbę propozycji takich, które należycie przez nas zmodyfikowane wysłowią naszą osobowość. Fajnym projektem dla romantyków dla przykładu jest nabycie fototapety przedstawiającej drzewo genealogiczne. Wystarczy wysyłać do firmy stosowne dane osobowe a także rozmiary drzewa, a dodatkowo wybraną kolorystykę i dzięki ulubionemu posłańcowi w kilka dni później możemy nakleić na ścianie prezentację w formie eleganckiego drzewka lub diagramu losów własnej rodziny. W kolejnym wnętrzu można zastosować przykładowo ogromnie pięknie wyglądający na białej ścianie pas schematycznych, brunatnych kwieci na tle odcienia kremowego. Nowocześnie, a jednak ekonomicznie.

Jeśli już modernizujemy styl mieszkania, nie możemy zapominać o wnętrzu kuchni. Miejscu w którym spędzamy wiele czasu, choćby kucharząc. Wielu z nas dalej uważa to wnętrze w domu za najważniejsze, winno zatem to wnętrze mieć wygląd niepowtarzalny. Nie jest to wbrew pozorom trudne, nie potrzebuje nawet wymiany sprzętów kuchennych. Wystarczy nakleić naklejki na lodówkę. W pierwszym momencie kojarzą się nam one z dorzucanymi do zakąsek dla dzieci niespodziankami. Można jednak kupić całkiem dorosłe naklejki na lodówkę, w dowolnych rozmiarach.

Hej, sprawdź to architekt wnętrz kraków, jeśli dotąd nie wiesz o tej ciekawej stronie a przekonasz się, że jest ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Strona z ciekawą ofertą: demur.pl/naklejki/na-lodowke.

naklejki na lodówkę

Autor: donielle
Źródło: http://www.flickr.com

Można więc w kuchni na lodówce przylepić budkę telefoniczną albo panoramę Lizbony nocą czy też zaprojektować osobistą naklejkę, na przykład w postaci kolażu z fotografii z urlopu na egzotycznych wysepkach. Naklejki na lodówkę mogą być również deską ratunkową kiedy nasza lodówka realizuje jeszcze swoje zadanie podstawowe zupełnie dobrze ale widać iż starowince przydałaby się wizyta u speca od wzornictwa. Naklejki na lodówkę świetnie tuszują wszelakiego typu odpryski jak też rysy powstałe w trakcie normalnego użytkowania.