Jak dobrać właściwe meble do domu? – To może coś z sosny?

Jak zastanawiasz się jakie drewniane meble wybrać to trafiłeś perfekcyjnie! Nasza propozycja jest podparta wieloletnim doświadczeniem, gdyż wiemy, czym szafy drewniane a także łóżka drewniane muszą być. Jak pragniemy najlepszy, najbardziej profesjonalny produkt należy wybierać niezawodność, a te właśnie produkty są zrobione z sosny. Jaki więc mamy wybór?

meblemagnat.pl

Autor: meblemagnat.pl
Źródło: meblemagnat.pl
Powinniśmy zacząć od szaf sosnowych, jakie wykonane są z bezsękowego drewna sosnowego. Drewno tego typu klejone jest poprzecznie, co wpływa na pokaźną trwałość. To właściwie gwarantuje mniejszą podatność na ruchy, jakie mogą być spowodowane przez pracę drewna. Taka szafa powinna być jednocześnie montowana na metalowych śrubach, natomiast drewniane kołki to tylko dodatkowe zabezpieczenie przed pracą drewna. Co ważne, żaden z elementów tego typu szafy nie powinien być osadzony na kleju, co sprawia, że daną szafę można rozkręcać i skręcać, ile tylko razy chcemy.

Niezwykle interesujące są również komody drewniane warszawa sosnowe, czy bieliźniarki sosnowe. Są one dostępne w paru wersjach, co oznacza, że szuflady czy drzwiczki będą zarówno gładkie, na przykład wypełnione ratanem czy frezowanym filunkiem. Filunek natomiast może być prosty lub półokrągły. Solidność jest gwarantowana w każdym szczególe, dzięki temu szuflady montowane są na trwałych metalowych prowadnicach rolkowych. To sprawia, iż nie straszne im są wielkie obciążenia. Na łóżkach sosnowych możesz się wyspać jak król, a wybór jest naprawdę bardzo duży. Tak więc jak łóżka sosnowe to modele pojedyncze, podwójne, a także łoża małżeńskie. Każdy z modeli oferowany jest w wersji z ratanem albo filunkiem drewnianym.

Także rozmiarowo jest bardzo różne, przykładowo szerokości od osiemdziesięciu do 200 centymetrów. Jeśli nie znajdziesz swojego rozmiaru to żaden kłopot, istnieje możliwość zamówienia tego typu łóżka na wymiar. Łóżka sosnowe to trwałe drewno sosnowe, gdzie każdy element jest pokrywany lakierem aż trzy razy. Łóżka sosnowe są montowane na najbardziej niezawodnych, mocnych śrubach, dzięki czemu łóżko jesteśmy w stanie składać i rozkładać wielką ilość razy. To wszystko zapewnia jakość na lata, i to nie jest ważne czy mówimy o łóżkach, szafach czy komodach. Jak myślimy o szafie czy łóżku drewnianym pamiętajmy, ażeby wybrać z głową, wybierzmy sosnowy model. To zapewnienie na lata, nie jedynie na chwilę, na teraźniejszość, jaka przecież mija tak błyskawicznie, że nawet nie wiadomo, kiedy i jak. Myślmy bardziej przyszłościowo, a wybierzemy na pewno najlepiej.