Jak kreatywnie wykorzystać lustra do udekorowania wnętrza?

Lustro już dawno przestało być jedynie funkcjonalnym elementem wyposażenia domu. W licznych współczesnych wnętrzach ma ono już wymiar dekoracyjny.Jeżeli zależy nam na jedynym w swoim rodzaju aranżu wnętrza, warto rozważyć zakup lustra na wymiar. W sieci szybko wyszukamy przedsiębiorstwa szklarskie, które świadczą tego rodzaju usługi.

lustro

Autor: Kevin Dooley
Źródło: http://www.flickr.com
Powierzchnia lustra jest docięta starannie do formy i długości określonych przez klienta. Lustra na wymiar idealnie dostosują się np. do znalezionej na poddaszu albo nabytej na bazarku zdobnej ramy. Możemy je także umocować w toalecie, przedpokoju czy sypialni, w szerokiej ofercie szklarni bez problemu natrafimy na interesujący nas ty. Zamawiać można nawet online. W pierwszej kolejności, powinniśmy wskazać kolor lustra: czy powinno być srebrne, brązowe lub grafitowe.

Potem wybieramy preferowany kształt: prostokątny albo owalny i podajemy wymiary na długość i szerokość. W trzecim kroku określamy, jak lustro będzie przytwierdzone do ściany. Może być umocowane do ściany lub zawieszone za pośrednictwem zawieszek.

Masz chęć dowiedzieć się więcej na opisywany temat? To świetnie, gdyż pod linkiem salon slubny warszawa znajdziesz ciekawe informacje, które Cię wciągną.

Niektóre zakłady szklarskie oferują również dostosowane do typu lustra obramowania –

lustro

Autor: Da-Bud
Źródło: http://www.da-bud.pl

z drewna lub srebrne. Samo lustro to cena od około dwustu złotych, a oczekiwanie na jego dostawę to parę dni. Coraz powszechniejsze w naszych mieszkaniach są także panele szklane.

Przymocowane do ścian w kuchni, łazience lub pokoju, pełnią funkcje dekoracji. Po wpisaniu w wyszukiwarce internetowej frazy „panele szklane Wrocław”, uzyskamy spis stron przedsiębiorstw zajmujących się ich produkcją. Fachowe zakłady współdziałają z grafikami, którzy pomogą przygotować idealny fason. Pod frazą „panele szklane Wrocław” znajdziemy także wiele ogłoszeń w regionalnej prasie.

Sprytnie wykorzystane lustra to robiący wrażenie element zdobiący stylowego wnętrza – da-bud.pl. Przygotowane na wymiar – dopasują się do każdej powierzchni i ramy. Natomiast panele szklane, udekorowane starannie przygotowaną grafiką, wzbogacą każde wnętrze, nadając mu nietuzinkowy charakter.