Jak tanio wykończyć mieszkanie w stylu industrialnym? Garść porad

Dach domu
Wykańczanie swojego mieszkania to oczywiście nie bułka z masłem. Jeżeli się za to właśnie zabierasz, powinieneś najpierw dobrze przemyśleć, w jakim konkretnie stylu chciałbyś je wykończyć

Jeśli tego nie wybierzesz wcześniej i nie będziesz się później trzymał obranego celu, Twoje mieszkanie będzie w ogromnym nieładzie – być może okaże się to urocze, jednak nie będzie można powiedzieć o jednym konkretnym stylu i konsekwentnym realizowaniu go.
Domy w stylu industrialnym
W obecnych czasach niezwykle modne stają się mieszkania wykończone w stylu industrialnym. Imitacja cegły na ścianę, sporo metalowych elementów, ale jednocześnie kilka mebli w starym stylu – to bez wątpliwości świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju loftach czy mieszkaniach piętrowych.
Jak urządzić takie mieszkanie?
Zwykle w tego typu mieszkaniach pojawia się imitacja cegły na ścianę. Oczywiście bez wątpienia byłoby lepiej zainstalować prawdziwą cegłę,
Dach domu
Autor: Elias Gayles
Źródło: http://www.flickr.com

jednakże w takim przypadku musisz liczyć się z naprawdę sporym wydatkiem. Tymczasem imitacja cegły z fugą zwykle jest nawet kilkukrotnie tańsza, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w mieszkaniach o nieco większym metrażu.

Nie jesteś pewien co do tego zagadnienia? Po prostu sprawdź szczegóły (https://tendina.pl/firanki-do-salonu) przedstawione właśnie tu. Wszystko zostało dokładnie opisane.

Co więcej, imitacja cegły z fugą IN – STONE w obecnych czasach jest wykonywana tak ładnie, że praktycznie nikt nie jest w stanie jej odróżnić od prawdziwej cegły – w takim wypadku bez wątpienia nie ma się co zastanawiać.

Meble do domu
imitacja cegły na ścianę
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chcesz urządzić mieszkanie w stylu industrialnym, bez wątpliwości musisz poświęcić trochę czasu na poszukiwanie mebli

Zazwyczaj najlepszy klimat tego rodzaju mieszkaniom nadają meble kupione na wszelkiego rodzaju targach staroci – można tam znaleźć prawdziwe perełki.

Zaglądnij na naszą stronę. Tam oczekują na Ciebie następne niebywale interesujące wpisy. Robimy dla Was dalsze wiadomości (http://www.tendina.pl/zaslony-rozowe) i będziemy zobowiązani, jeśli je przeczytacie.

Jeżeli masz odpowiednio dużo czasu, na pewno znajdziesz coś fajnego.