Jakie meble hotelowe zakupić, by goście chętnie powracali do naszego obiektu?

Łóżko
Jeśli posiadasz swój hotel, musisz zadbać o kilka zagadnień, dzięki którym będziesz nie tylko znany, lecz i ceniony na rynku usług hotelowych. Zaliczają się do nich niewątpliwie meble do hotelu. Na co zwracać uwagę, wybierając umeblowanie?

meblehotelowe.wajnert.pl
Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko ważna jest jakość mebli. Gdy połasisz się na tanie meble, pewnie nie będą służyć ci za długo. W łóżkach w mig popękają sprężyny, szuflady w komodach nie będą się wysuwać, a rogi stolików nocnych wytrą się, w wyniku czego nie będą prezentować się ładnie. Sprawdzone przez klientów sklepy meblowe, zapewniają ci kupno solidnych, choć trochę kosztowniejszych mebli. Jednak nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto, gdyż ich wymiana nie stanie się konieczna już za parę lat, tak jak wymiana niedrogich szaf, a więc – oszczędzisz. Przez lata ich używania wydatki w końcu się zwrócą, a ty nadal będziesz cieszyć się dobrym stanem mebli.

Łóżko
Autor: jessicadally
Źródło: http://www.flickr.com

Drugą kwestią jest praktyczność hotelowego umeblowania. Musisz zakupić wygodne łóżka, na których goście będą mogli się wyspać, jak również regały i komody, do których schowają swoją garderobę, kosmetyki czy inne drobiazgi. Nawet podczas wyjazdu cenimy porządek, zatem zapewne nie cieszylibyśmy się z pokoju, w jakim nie ma nawet jednej półki, aby powkładać t-shirty, spodnie, spódnice oraz bieliznę. Taki hotel od razu skreślilibyśmy ze swojej listy i raczej znowu byśmy do niego nie zajrzeli. To samo dotyczy łazienki hotelowej – powinna być w niej chociaż jedna półka, na której możemy poustawiać swoje kosmetyki. Co więcej liczy się sama aranżacja wnętrza – meble, za pomocą których urządzamy pokoje hotelowe, muszą pochodzić z jednej bajki.

Jak najbardziej każdy pokój może być urządzony w innym klimacie, ale w jednym pomieszczeniu nie można postawić nowoczesnego łóżka i staromodnego regału, na ścianie z kolei zawieszając wesoły zegar zegary nomon ścienny z bohaterem z bajki. Nie będzie to odpowiednio wyglądać i goście mający uwagę na powyższe elementy mogą nie czuć się dobrze. Meble wraz z dodatkami umieszczonymi w pokoju i z kolorem ścian powinny tworzyć jedną całość, aby nadawać wnętrzu pożądanego charakteru. Meble do hotelu – np. takie: – to niezbędny element wyposażenia hotelu. Można w zasadzie powiedzieć, iż są jego wizytówką, toteż warto jest starannie przemyśleć kwestię ich zakupu.