Jeśli lubimy pichcić, to w naszej kuchni mamy ochotę otaczać się tylko naczyniami najlepszej jakości

Niejedna gospodyni domowa, która kocha kuchcić, wie, jak ważne są dobrej jakości garnki. To dzięki nim mamy możliwość prezentować przepyszne danie.

Kolorowe światła LED

Autor: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications
garnek żeliwny staub

Autor: TEMPUR
Źródło: TEMPUR

Najważniejsze, aby danie do nich nie przywierało.
Niejedna kobieta, która przyrządza dla swoich domowników oraz gości pyszne obiady zna firmę Staub, która wytwarza garnki najwyższej jakości. Ta francuska spółka jest już na rynku od ponad 40 lat i do dziś jest w elitarnej grupie producentów najlepszych garnków na naszej planecie. Ich żeliwne naczynia są bezkonkurencyjne. Firma była założona we Francji, ponieważ, jak wszyscy wiemy, Francuzi kochają pichcić, a ich kuchnia (sprawdź nasze propozycje na kuchnie na wymiar warszawa) jest przez wielu uważana za najlepszą na świecie. Spółka wytwarza różne kuchenne przedmioty, ale wszystkie są z żeliwa. Nieistotne czy brytfanny lub garnek żeliwny Staub zapewni najlepszą jakość wykonania. Garnki są oczywiście ciężkie, ale dania, które się w nich przyrządza są po prostu wyborne. Na swoje naczynia kilkukrotnie nakładają piękną, szklaną emalię. To chroni przed przywieraniem jedzenia do dna. Firma Staub zapewnia na swe garnki, patelnie i woki dożywotnią gwarancję i kieruje swoją ofertę najbardziej do miłośników smaków oraz kucharzy. Dlatego ich naczynia dość często bywają używane w restauracjach, które otrzymały zaszczytne gwiazdki Michelin.

To najwyższe wyróżnienie i uznanie dążenia ku doskonałości, które przyświeca twórcom marki. Spółka swoje akcesoria kuchenne rozsyła na cały świat – mamy możliwość je kupić w Europie, ale również w Japonii, Korei czy USA i Kanadzie.