Jeśli w tym momencie planujesz nowe, rodzinne miejsce zamieszkania, pragniesz wysokiego poziomu komfortu i wygody – powinieneś zaszczepić odrobinę wiedzy na temat przemysłu meblowego w Polsce

System gospodarczy meblarski w naszym kraju osiąga swoje maximum. Pokazuje się spora liczba zespołów wielkich hipermarketów meblowych, jak i tych mniejszych działalności z wyposażeniem domu. Wzrasta poziom możliwości. Powstają nowe modele i aranże.

Łóżko w sypialni

Autor: Torsten Maue
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś już nie trzeba samodzielnie projektować sobie wnętrz. Przedsiębiorstwa proponujące sprzedaż mebli, proponują całkowite stylizacje pokoi, kuchni, łazienek. Kiedy zamyślasz o nowoczesnym wyposażeniu wnętrza dla Ciebie i własnej rodziny, znakomicie orientujesz się, iż kluczowym i centralnym punktem każdego wnętrza osobowego jest łóżko. Może być to tapczan, zestaw wypoczynkowy, zestaw foteli, łóżka (zobacz łóżko do sypialni z materacem) sypialniane, zwyczajne wersalki, łóżko piętrowe i tym podobne. Wszędzie lokuje się zazwyczaj kąt przeznaczony na spoczynek, relaks. Salon, to zwykle ogromna udekorowana przestrzeń w budynku mieszkalnym, czy lokalu. Praktycznym konceptem jest duża kanapa, narożnik lub pełny komplet z siedzeniami. Barwy i wzory można dobierać w punktach sprzedaży wedle własnego uznania. Dobrze, żeby kolor i materiał pasował do umeblowania, tapety, dekoracji i kreował piękną kompozycję. Salon, to wnętrze zjazdów towarzyskich i rodzinnych. Kwatera główna seansów filmowych i wieczornych pogadanek. W pokoju sypialnianym powinno się ustawić duże łoże, jakie zapewni wygodę i relaks w trakcie snu.

Sypialnia w stylu klasycznym

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Może być prostym, uniwersalnym komponentem, bądź też specjalnie wykreowanym łożem, projektowanym wedle uznania konsumenta. Pokoje dziecięce i młodzieżowe są bogate we wszelkiego rodzaju wersalki, jednoosobowe, a korzystniejszym pomysłem na uzyskanie wolnego miejsca jest piętrowe łóżko. Akcesorium do spania dla małoletnich, zwykle mają w swojej konstrukcji stosowne zabezpieczenie – stelaż, czy deskową obudowę, itp. Ceny wszelkich posłań, kanap są zróżnicowane – przystosowane do standardów klientów. Jeżeli trudnisz się teraz aranżacją swojego lokalu – warto dokładnie przemyśleć kwestię zakupu wymarzonych posłań, kanap.