Jeżeli masz hotel lub inny biznes, gdzie podejmujesz klientów, musisz pomyśleć o tym, aby Twoi goście już od progu czuli się u Ciebie przyjemnie

Dyrektorzy hoteli, fryzjerzy, salonów kosmetycznych i mnóstwo innych firm z różnych gałęzi muszą racjonalnie podumać o zakupie nowych mebli recepcyjnych.

fototapeta

Autor: http://demural.co.uk/
Źródło: http://demural.co.uk/

Okres małego biurka odchodzą do lamusa. Dzisiaj meble recepcyjne są coraz bardziej wysmakowane- meble do recepcji. Wynika to z tego, że jest to główny fragment pomieszczenia, który widzi klient i warto, aby już od progu wyrobił sobie o nas dobre zdanie i był przyjaźnie nastawiony.
W zależności od tego jaką specyfikę ma spółka, meble recepcyjne będą wkomponowywały się w całościowy design całego pomieszczenia. Jeśli prowadzisz drogi hotel (zobacz też: sale biznesowe w poznaniu) lub rozchwytywany w mieście salon fryzjerski, to meble recepcyjne powinny być nadzwyczaj gustowne, ale także nieszablonowe. Klient już od wejścia powinien wiedzieć, że oto znalazł się w najlepszym miejscu, gdzie będzie otoczony odpowiednią opieką. Barwa mebli może być przeróżna, ale powinna ona dostrajać się do ogólnego wystroju pomieszczenia. Lady mebli zawsze zrobione są z materiałów, które nie pozostawiają nieeleganckich smug. Jeżeli pragnieniem klienta jest nowatorski wystrój, to meble recepcyjne mogą być zestawieniem różnych materiałów – przykładowo metalu i szkła. Nowinką, która cieszy się wielką sławą, jest dodawanie subtelnego światła LED na froncie lady, co dodaje szyku wystrojowi.
recepcja w szkole językowej

Autor: Shane Global
Źródło: http://www.flickr.com

Nie można również zapominać o przestrzeni wydzielonej dla gości czyli komfortowych sofach i dopasowanych do całości ław, przy których klient będzie mógł poczekać i napić się herbaty. Abi meble