Kilka sposobów na ozdobienie ścian w mieszkaniu

Czeka Cię niedługo remont? A może zakupiłeś nowe mieszkanko i teraz zastanawiasz się nad jego urządzaniem? Od czego rozpoczniesz? Naturalnie od posadzek oraz ścian. Masz już jakieś pomysły? Jeżeli nie to, zapoznaj się z lekturą tego tekstu. Obecnie na rynku jest bogaty wybór opcji urządzenia domku, a czasy, gdy ściany były białe oraz „gołe” odeszły w niepamięć. Dziś stawia się na kolory jak też ciekawe ozdoby. Wystarczy jedynie jota fantazji i dobrego gustu, aby Twe ściany zamieniły się w małe dzieła sztuki.

lodówka

Autor: Dave Goodman
Źródło: http://www.flickr.com

Dopasuj stosowne odcienie. Ściany nie muszą być białe, jak też jednostajne. Można nie tylko pomalować każde pomieszczenie w innej barwie, ale bawić się odcieniami. Np. możesz wybrać kolor różowy na 3 ściany a 1 pomalować na odmienny. Kolejnym sposobem może być pomalowanie 2 naprzeciwległych ścian na taki sam kolor np., niebieski, a dwóch innych na np. żółty. Nie musisz się ograniczać do różnych ścian w różnych kolorach. Mógłbyś pomalować jedną ścianę na mnogie kolory. Pomaluj ścianę na konkretny kolor a następnie domaluj do niej jakiś deseń pod sufitem innym odcieniem. Jeżeli kolory Ci nie pasują, lub po prostu nie pragniesz mieć ścian w różnych barwach, nie obawiaj się. Możesz pomalować je klasyczną bielą.

Już teraz wejdź na ten link i zweryfikuj u źródła, żeby zdobyć stuprocentową pewność, że jakiekolwiek informacje uzyskiwane na takiej stronie są pewne.

To jednak nie znaczy, iż nie będziesz mógł pozwolić sobie na cokolwiek szaleństwa. Wprost przeciwnie, białe ściany dają sporzej pola do popisu. W takim razie bowiem rewelacyjnie się sprawdzi doklejanie jak też wszelkie inne podobne słowa. Naturalnie nie mowa tutaj o tapetach ale o np: zobacz więcej.

laptop

Autor: shizhao
Źródło: http://www.flickr.com

Te raczej wyszły już z mody. Prawdziwym hitem są jednak naklejki na ścianę. Nie jest to duży wydatek i możemy je łatwo dostać. Wystarczy wystukać w wyszukiwarce hasło „nalepki na ścianę”, a na pewno odnajdziemy coś dla siebie. Nalepkami możemy ozdabiać nie tylko ściany, w sprzedaży dostępne są też naklejki na laptopa czy naklejki na lodówkę – dowiedz się więcej. Kolejnym sposobem na uatrakcyjnianie naszych ścian będą malowidła. Możemy je rzecz jasna kupić w sklepie. Jednakże bardziej ciekawym sposobem będą dzieła własne czy znajomych. Nie muszą być to dosłowne malowidła, namalowane farbkami. Tak samo dobrze można zrobić artystyczne zdjęcia oraz przyozdobić nimi ściany.