Kolorowych snów

Odnosisz wrażenie, że Twoja sypialnia jest nijaka? Banalna i bezduszna? Zmień to – nadaj charakter jej ścianom. Zawsze i wszędzie sprawdzają się zdjęcia. Nasze komputery zapełnione są zdjęciami, na widok których mamy my ochotę się uśmiechnąć. Pora je wyeksponować!

http://fixar.pl/

Autor: http://fixar.pl/
Źródło: http://fixar.pl/

W ostatnich latach w sprzedaży pojawiły się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w formie interesującego zdjęcia może nam zagwarantować niesamowity efekt. Za pośrednictwem technologii druku cyfrowego jesteśmy w stanie wydrukować prywatne zbiory zdjęć lub projekt graficzny na prawdziwym malarskim płótnie, które zamienią się w malownicze obrazy gotowe do powieszenia na ścianie.

Spośród zdjęć posiadanych w albumach zdecydujmy się na takie, które przywołują wspaniałe chwile.

W sypialni świetnie odnajdzie się… lustro.

Kliknij ten link i sprawdź tu pościel trójwymiarowa analogiczne informacje na ten temat – one z całą pewnością Cię zaciekawią, więc nie czekaj zbyt długo:)

Oprócz pełnienia swej podstawowej funkcji, nada głębi i tajemniczości pokojowi sypialnianemu. Małe, duże, jedno, albo cały zbiór – wszystko zależy od naszej wyobraźni. Od dłuższego czasu możemy zauważyć modę na lustra w kształcie słońca. Dodatkowo, jeśli dobrze „poszperamy” w sieci, odnajdziemy pomysł na ich samodzielne wykonanie.

http://fixar.pl/

Autor: http://fixar.pl/
Źródło: http://fixar.pl/

Zawieszona chusta lub kaszmirowa tkanina to również uroczy i zwracający uwagę dodatek nadający charakter sypialni. Bywa, że nie nie spodziewamy się, jak przywieziony z dalekich wojaży szal może zmienić jej wystrój.

A może tuż przed snem pragniemy przenieść się na egzotyczną plażę? Fototapety do sypialni są ciekawą dekoracją, zwłaszcza, iż w tak prywatnym miejscu zaryzykować z odważniejszymi tematami. Projektanci uczą nas, iż jeżeli zamierzamy powiększyć optycznie sypialnię należy zdecydować się na delikatne kolory. Jednak sypialnia to nasza oaza, chwila wytchnienia i sprawą priorytetową jest abyśmy to my dobrze się w niej czuli. Dlatego czasem warto nie brać sobie podobnych rad do serca i kierować się jedynie tym co nam w duszy gra.

Obecnie fototapety ścienne (inspiracje fototapet na ścianę) to nie tylko imponujące kolory i widoki, ale także innowacyjne materiały oraz techniki druku. Przeszklona sypialnia z oknami wychodzącymi na południe nie ogranicza nas, energetyczne kolory pozostaną bez zmian przez wiele lat.

Zatem, śpijmy kolorowo!