Cudowne szafki nocne – zobacz najfajniesze pomysły!

Potrzebujesz pomysłu na to, jak wykonać szafkę nocną? Już śpieszymy z pomocą. Dziś publikujemy koncepty na oryginalne szafki nocne. Jak się okazuje, ich wykonanie nie jest wcale aż takie trudne.

Kilka naprawdę ciekawie wyglądających pomysłów znalazłam na stronie WWW . Jednak podczas oglądania tych koncepcji przemyślałam, czy nie możemy zrobić tego jeszcze oryginalniej. Wykorzystać np. stary kosz na bieliznę, oryginalnie prezentujące się stare półki, albo skrzynie na owoce. Jak się okazuje jest dużo pomysłów – hamuje nas jedynie wyobraźnia.

sypialnia

Autor: LilyRose97
Źródło: http://www.flickr.com

Do wykonania nocnej szafki potrzeba nam bowiem stary stolik kawowy, gwoździe, dwie skrzynki. Możemy również wykorzystać do tego nieco wyższy, ozdobny mały stolik. kinkiety (zobacz jesteśmy tutaj) stare, stylowe biurko. Przecinamy mebel na pół, przybijamy do ściany po dwóch stronach łóżka, dostawiamy lampki nocne – gotowe! Możemy także postarać się, by w nocną szafkę wbudowana była także lampka, np. niewielki halogenek. Nie jest to wbrew pozorom aż tak trudne, a pozwoli nam zaoszczędzić miejsce na książkę, oświetlenie (zobacz strona polecana w temacie) inną niezbędną nam przy łóżku rzecz – (źródło).
Również specyficzną i interesującą szafką nocną może być taka, przypominająca do warstwowej patery na ciasta, stawianej w czasie świąt na stole. Jedynie musimy pomyśleć, by była ona dużo większa.

Każde z pięterko można inaczej wykorzystać, a najwyżej, na samej górze możemy dać maleńką lampkę do czytania książek. Najlepiej, jeśli będzie ona na wyginanej, elastycznej nóżce, którą będziemy mogli wyginać w dowolnym kierunku.
Ozdobienie półki możemy wzbogacić wieszając zaraz nad nią jakiś niewielki obrazek, albo fotografię. Doda to klimatu i niepowtarzalności wnętrzu.