Której firmy naczynia chce mieć w swojej kuchni dowolna pani domu?

Każda pani domu chciałaby posiadać w swojej kuchni bardzo dobre garnki. Prawidłowo jest, gdy są to naczynia bezkonkurencyjnych wytwórców. Wwczas jest pewność, że posiłki przygotowywane przez panią domu będą mieć najlepszy smak oraz zawsze będą się udawać.

Duńska firma Eva Solo wytwarza właśnie najlepsze naczynia. Szczycą się one najwyższą jakością i przemyślanym wyglądem. Firma ta wprowadza luksusowe wzornictwo do przedmiotów kuchennych, które wykorzystujemy na co dzień. Do kupienia w internetowym markecie są szklanki z przezroczystego szkła o fesetowym wzorze. Ze względu na bardzo wielofunkcyjny wygląd, szklanki te mają olbrzymie zastosowanie. Można by ich używać do zimnych i ciepłych napojów, przez wykorzystanie wysokiej jakości szkła utwardzanego. Będą pasować do zwyczajnie nakrytego stołu, razem z eleganckimi łyżkami i widelcami. Szklanki są prostego kształtu, lecz przełamuje go fesetowy wzorzec, który ładnie odbija światło. W taki sposób powstaje wyjątkowy efekt wizualny. Można używać ich podczas kolacji, pitej po południu kawy czy też spotkania w grupie przyjaciół. Dostosowane są one do mycia w zmywarce.
eva solo

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Kupić możemy również zestaw desek do krojenia wraz z podstawką firmy Eva Solo. Komplet jest złożony z trzech desek o różnorodnych barwach i podstawki, jaka oszczędzi sporo miejsca na stole w kuchni. Każda z desek ma odmienny odcień, i każda z nich przeznaczona jest do czego innego: do krojenia świeżych warzyw, mięsa lub kurczaka. Odmienny odcień każdej deski pozwala na łatwiejsze utrzymanie czystości w kuchni oraz usuwa kłopoty powiązane z bakteriami, które gromadzą się w zwyczajnych deskach. Umyte deski można by postawić na podstawce.

Deski były stworzone z tworzywa (zobacz też: blockout) sztucznego, gdyż zostało ono uznane za materiał higieniczny, jaki zapobiega roznoszeniu się zarazków. Podstawka pod deski jest z aluminium. Deski można myć w zmywarce, ale podstawkę trzeba zmywać ręcznie.