Tag: lampki nocne

lampki nocne

Jakie lampy są na topie w tym roku?

Świetnie jest odpowiednio oświetlić mieszkanie. Obecni producenci proponują ogromny asortyment produktów oświetleniowych. Dzisiaj w porządnym sklepie można kupić solidne i tanie lampy do salonu, holu, czy kuchni. Koszt nie ma znaczenia. Nawet przy niewielkim budżecie można wybrać coś, co będzie dobrane do osobistych potrzeb kupującego. Wcale nie trzeba nadwyrężać portfela. Dzięki sklepom z lampami domy i mieszkania stają się bardziej funkcjonalne i ładne, a przede wszystkim jaśniejsze.

Trafny dobór oświetlenia

Producenci wielu produktów przyzwyczaili nas do tego, że trendy ulegają zmianie i raz na jakiś czas wypada wymienić nasze ubrania, buty czy okulary. Z drugiej strony postęp w rozwoju techniki powoduje, że jesteśmy zmuszeni do wymiany podstawowego sprzętu elektronicznego nawet co trzy-cztery lata. Na tej samej zasadzie przychodzą i odchodzą kolejne trendy w dekoracji wnętrz, choć częstość tych zmian nie jest może równie zauważalna, jak w przypadku odzieży czy okularów. A co w takim wypadku z postępem technicznym? Czy to oznacza, że znajdujące się u nas żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy zmieniać równie często jak telewizor? Jak dobrze dobrać oświetlenie do mieszkania?

Rozświetl swoje mieszkanie, lecz z głową. Co to znaczy? Nie zapominaj o szczegółach, bo to one tworzą cały urok

Niech światło rozświetli każde miejsce w domu, ale nie tylko. Właściwe światło to połowa sukcesu, gwarantuje fajny klimat w różnorodnych pokojach, zostawia nutkę niedowiedzenia, gdy w jednym miejscu panuje półmrok, w innym widać więcej. Jak światło to także na zewnątrz, w naszym ogrodzie, to oświetlenie ogrodowe, lampy najazdowe. Pamiętajmy, iż nic tak nie wzbogaca każdego pokoju, jak konkretnie dobrane oświetlenie. Nie zadowalajmy się oświetleniem górnym, gdyż często jest ono zbyt oczywiste. Jest co prawda potrzebne, więc nie rezygnujmy z niego, lecz na co dzień wybierajmy ciekawe światło punktowe.