Łóżko piętrowe dla dzieci

Nie każdy ma duże mieszkanie i parę pokoi, które może urządzić jak mu się tylko spodoba. Sporo osób boryka się z niewielkimi wnętrzami. Musimy na małej przestrzeni zorganizować miejsce do życia, snu i pracy kilku osobom. Jeżeli dzieci są większe często mieszkają w internatach lub mają wynajęte pokoje, ale do momentu, gdy mieszkają z rodzicami, to matka i ojciec muszą zadbać o ich komfort życia.

Dlatego często wybiera się łóżka piętrowe z biurkiem. To niezmiernie dobre rozwiązanie. Dlatego dziecko ma miejsce do spania i ma miejsce by pracować nad lekcjami. Nawet kupno samego łóżko piętrowe, daje możliwość zaoszczędzić miejsce. To najlepsza opcja, jeżeli mamy dwójkę dzieci i jeden mały pokoik, który jest przeznaczony dla naszych pociech. poza tym prawda jest taka, że wiele dzieci chciało mieć piętrowe łóżko. To idealny zestaw dla wszystkich dzieci. Znając dzieciaki to mogą się kłócić o to, kto może spać na górze. Chyba, że weźmiemy każdemu piętrowe łóżka z biurkiem, co też jest dobrym rozwiązaniem. Ale dobrze byłoby wtedy, gdy nic poza tym nie jest w pokoju naszych pociech. Ubrania niech znajdą się w garderobie, a zabawki w jednym lub dwóch kartonach w ich pokoju. Uważajmy by z pokoju (polecamy łóżka tapicerowane) dziecka nie zrobić magazynu na wszystko.

Kolekcja mebli PERFECT

Autor: BEDS
Źródło: BEDS

Szafki do pokoju naszej córkiDziś mamy ogromny wybór mebli dla mniejszych i starszych pociech. Jednak zamiast wybierać poszczególne elementy lepiej wybrać zestaw mebli dziecięcych. To rzeczywiście genialny pomysł. W takim zestawie jest wszystko począwszy od dużej szafy, stolika do pracy, słupka na książki i miejsca na materac. Wiadomo, że można wybrać też zestaw mebli bez większej szafy. Jeżeli w domu jest garderoba możemy zrezygnować z dorzucania dziecku szafy do pokoju.

Dziś producenci mebli rozumieją, że nie wszyscy mają ogromne powierzchnie do zagospodarowania. Jeżeli są domy, to można zaszaleć z meblami dla naszych pociech, jednak w mieszkaniu w bloku musimy właściwie dobrać meble. Trzeba wymierzyć wszystko w danym wnętrzu. Dlatego producenci biorą pod uwagę warunki w naszych polskich mieszkaniach i można kupić zestaw mebli, które będą świetnie pasowały do niewielkiego pokoiku. Pamiętajmy też o tym, że warto jest wybrać meble uniwersalne, czyli takie, których nie będziemy musieli wymienić za trzy lata, bo nasza córka przestanie wielbić pomarańczowy kolor. Lepiej wybrać meble w jakimś uniwersalnym kolorze. Niech dodatki pokażą, do kogo należy pokój, bo jak wszyscy doskonale wiemy prościej kupić kilka poduch zamiast wymieniać cały zestaw mebli.