Meble drewniane są użyteczne

Wartym podkreślenia przymiotem masywnych mebli drewnianych jest posiadanie stereotypowego warsztatu rzemieślniczego, specjalizującego się w produkcji mebli z szczególnego drewna, w której największy nacisk kładzie się na ręczną obróbkę drzewa oraz niebanalną twórczość rzemieślniczą.

meble drewniane

Autor: Dinner Series
Źródło: http://www.flickr.com
Z innowacyjnych technik produkcji i długofalowej kultury stolarskiej powstają artykuły z drewna. Podczas gdy przyrządy produkują korpus wyrobów, a pasja do drewna uwidoczniona jest w każdej wytworzonej manualnie tafli mamy łączność z wyjątkowym i urokliwym stylem.

Gustowne artykuły i ozdoby artisan wywodzą się z umiłowania drewna – . Gatunkowe, dębowe podłogi, pokryte naturalnymi olejami, które mają z rozmysłem, manualnie utworzone małe uszkodzenia mechaniczne: rysy, wgniecenia czy otworki naśladujące znaki po korniku.

Pod płaszczykiem takiego „wiekowego” wzornictwa, chowa się ponadto bardzo zaawansowana organizacyjnie struktura, duża troska o szczegóły zrobienia i fakt, że taka podłoga podłoga podniesiona knauf nie wymaga renowacji. Szczególnie sprawdza się w prywatnych domach, a także i w pomieszczeniach ogólnoużytkowych.

Sprzęty pokojowe z drewna dębowego to wyjątkowe i nowatorskie meble do umeblowania wnętrz, pokoju dziennego, salonu jak również sypialni. Sprzęty z drewna są ponadczasowe a co najistotniejsze – użytkowe.

meble

Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com

Zestaw mebli drewnianych do salonu i pokoju zrobiona z naturalnego materiału w szykownej kolorze dębu antycznego, z pewnością przypadnie do gustu najbardziej niepobłażliwego odbiorcę. Dekoracje są jak pamiątki. Wyżłobiona w drewnie awionetka, skrzyneczki jak dzieła literackie, oddawane z pokolenia na pokolenie, kufry jak z XVI-wiecznej karaweli czy torby podróżne rodem z dyliżansu przemierzającego Dziki Zachód.

Dzięki nim można wyczarować wyjątkową aranżację, w której każdy detal można sobie wyobrazić, że będzie mieć własną historię. Utrzymując jeden drobiazg z markowego drewna da się uwierzyć, że niektóre fantazje mogą stać się rzeczywiste.