Meble loftowe, a mebelki zrobione z metalu – a więc, czy coś połącza pierwsze do kolejnego?

Pragniesz zaaranżować swoje mieszkanie lub dom w nietuzinkowym deseniu? Albo chciałbyś zakupić solidne meble do biura, warsztatu lub by zaopatrzyć szkółkę? Odczytaj nasz felieton, a się nie zawiedziesz!

Jak urządzić wnętrze w stylu francuskim

Autor: Media Forum Sp. z o.o.
Źródło: Media Forum Sp. z o.o.
Meble loftowe – to meble minimalistyczne w „starym stylu”. Ich surowość jest niepatetyczna, indywidualna oraz bezpretensjonalna. Są złączeniem stali nierdzewnej, kamienia (typu granit oraz marmur), oraz drewnem. Tego typu mebelki dedykowane są zazwyczaj personom prywatnym, oraz do barów a także restauracji, które doceniają sobie indywidualny styl. Mebelki te produkowane bywają wysokiej jakości materiałów takich jak: stal, drewienko, kamieńskała a także szkiełko. W stylu loftowym wykonywane są stoliki do jadalni, stoliczki kawowe, stoły drewniane rozkładane warszawa barowe, szafy, regały, ławki, wieszaki, stołki kuchenne, łóżka, lusterka oraz tak dalej. Nie czekaj oraz zacznij kompletować swoje wyśnione meble już w tej chwili!
Z drugiej stronki meble z metalu skierowane są bardziej do szkół, biur, warsztatów, klinik albo bibliotek. Szafy ubraniowe, szafki ze skrytkami, szkolne, gospodarcze, strażackie, sportowe, jednak to jedynie początek katalogu, jakiego typu mają do zaoferowania meble z metalu. Meble medyczne – jest calutka gama sprzętów do tych rzeczy właśnie z metalu, typu lekarskie: biureczka, kartoteki, meble laboratoryjne, szafy lekarskie oraz tak w dalszym ciągu. Do mebli z metalu zalicza się także kowalstwo fachowe.

Bywają to między innymi zrobione własnoręcznie świeczniki, wieszaki, wazony, ramki do lusterek albo kwietniki. Nie zwlekaj dłużej i kup swoje urządzenia już teraz!