Meble rodzaju Samba – czym konkretnie się wyszczególniają oraz do jakiego typu wnętrza pasują?

Meble systemowe, to rodzaj mebli, które to mają już określony komplet elementów. Takiego typu system daje nam możliwość zakup ich wszystkich albo pojedynczych sztuk – dobrze jest wiedzieć, iż owe komplety ukazują się w różnych kolorystykach, które bywają adekwatne do danego systemu.

Nasze osoby dziś będzie interesował tylko pojedynczy tego typu system zwany Samba, który to występuje w sześciu kolorach.
plastikowa butelka

Autor: David Goehring
Źródło: flickr.com
Systemowe meble samba, to kolekcja mebli w pełni przeznaczonych przede wszystkim do takiego typu wnętrz jak salon (łóżka tapicerowane( czy pokój dzienny. Wspomniana kolekcja poza napomkniętą w temacie różnoraką kolorystyką, wyszczególnia się również niewiarygodnie prostymi, zrobionymi z metalu okuciami a także nawet i ponadczasowym stylem, pasującym do wielu wnętrz wspomnianych typów. Sam komplet mebli typu samba składa się tak naprawdę z paru elementów, którymi bywają: niski oraz dość szeroki stolik RTV, idealnie komponująca się z nim komoda typu 1D S3, a także niska komoda o oznaczeniu 2D2SZ S5. W podstawowym uposażeniu owego systemu odnajdziemy także prostą, ścienną półkę a także dość mocno efektowną i bardzo pojemną półkę wiszącą, razem z jej odpowiednikiem, czyli wiszącą szafką. Warto wiedzieć, że do całego kompletu mamy możliwość również zakupić szafę dwudrzwiowa, oraz wysoki regał.

Każdy spośród napomkniętych elementów uposażenia, ma swój własny „przedział”, dotyczący ilości półek, czy sposobu ich „zakrywania”, czyli rodzaju drzwiczek, które mają możliwość po zasłaniać je całkowicie albo eksponować zza zrobionej ze szkła powierzchni, a nawet i nie zasłaniać ich wcale, albowiem przy konkretnych półkach może ich w ogóle nie być. W zależności od ilości elementów komplet ma możliwość wynieść od kilku setek do powyżej jednego tysiąca złotych.