Meblujesz mieszkanie? Wybierz trwałe meble z litego drewna.

Meble dębowe są jedną z często wybieranych ale też kosztownych gatunków mebli. Jednak popularność tego gatunku drewna powoduje, iż możemy przebierać z ogromnej ilości modeli. Nadają się zarówno do kuchni, łazienki z toaletą, jak i salonu.

Kuchnia wyposażona w meble z drewna dębowego nabiera wyjątkowego charakteru. Staje się sympatycznym i nastrojowym pomieszczeniem, w którym mieszkańcy z dużą radością przyjmują gości, spędzają rodzinnie czas i z prawdziwą ochotą gotują i konsumują pyszne dania. Wszyscy wiedzą, że większość imprez kończy się właśnie tam.

meble dębowe

Autor: Flamingo PR
Źródło: Flamingo PR

Oddani fani i znawcy drewna myślą, że mebli z tego rodzaju drewna nie można porównywać z żadnymi innymi pod względem trwałości i estetyki. Potwierdzi to także każdy jeden producent mebli wypoczynkowych – idź na stronę z meblami . Pakowne, ozdobne skrzynie, stoły kawowe lub plakaty na ścianę do salonu całkiem modne w ostatnim czasie nakładki na podłokietniki do używania laptopa – wszystkie te elementy można wykonać z drewna dębowego. Co więcej, drewno drewno to naturalny materiał, który nie zawiera (dlatego nie emituje do otoczenia) szkodliwych związków chemicznych.

Meble kuchenne zrobione w całości z litego drewna są po prostu niezniszczalne. Będą pasować do każdego wnętrza – zarówno do tego klasycznego, jak i zaaranżowanego według najnowszych trendów. Meble kuchenne wyprodukowane z litego drewna są naprawdę trwałe i wytrzymałe. Umeblowanie z innych materiałów – ze sklejki,

meble

Autor: Serafinart
Źródło: DuPont™ i Corian®

lakierowanej dykty albo plastiku są naprawdę niczym w porównaniu z drewnem. Lite drewno to gwarancja wytrzymałości. Co więcej, drewnianym meblom kuchennym można bez problemu nadać inny wygląd – poddając je zabiegom renowacji, konserwacji czy po prostu malując je. Dzięki temu z tak urządzonej kuchni może śmiało korzystać wiele pokoleń, a meble przez długie lata będą zachwycać mieszkańców swoim pięknem.

Chociaż drewniane meble kuchenne są zdecydowanie trudniejsze w utrzymaniu i sporo kosztowniejsze od tych zrobionych z innych tworzyw, cieszą się coraz większą popularnością. Przyczyną tego jest to, iż powodują, iż pomieszczenie staje się przytulne, urządzone z gustem i ponadczasowe. Każdy producent mebli wypoczynkowych potwierdzi że zakup mebli z litego drewna to piękno i funkcjonalność przez długie lata.