Mnogość wzorów i kolorystyki fototapet do salonu, tworzonych w przeróżnych formatach, a także na indywidualne zlecenie klienta.

Salon jest wyjątkowym i najwięcej reprezentatywnym miejscem w naszym domu. To właśnie w owym lokum podejmujemy zaproszonych gości, spędzamy godziny z familią czy wypoczywamy po pracy. Wystrój pokoju dziennego nierzadko dyktowany jest przez panujące trendy, które dotyczą nie tylko umeblowania i dodatków, ale niejednokrotnie również ozdób ściennych. W ostatnich latach do popularności powracają fototapety do salonu, jeszcze jeszcze do niedawna bywały łączone z kiczem. Dużą popularnością cieszą się takżę abstrakcyjne desenie jak i krajobrazy prosto z ulic Londynu, Paryża czy Nowego Jorku.

Salon, fototapeta z wizerunkiem kobiety

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl

Fototapety do salonu powinny być dopasowane tak, by współgrały z pozostałymi składnikami wyposażenia –>. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na dekoracje klejone na całą powierzchnię ściany. W ten sposób lokal (Szukasz przestronnego eM? mieszkanie archicomu we wrocławiu) dzienny nabiera wyjatkowości. Fototapety w pokoju sprawią, że lokum przejdzie gruntową odmianę i stanie się miejscem, obok którego nie będzie można przejść obojętnie. Fototapeta w salonie nadaje naszym domowym wnętrzom wyjątkowego charakteru. Jest to sposób na efektowną i niebardzo kosztowną umeblowanie wnętrza. Tą dekorację można zakupić już gotową lub zamówić jej wykonanie z wysłanego w danym formacie zdjęcia.

Sypialnia, fototapety do sypialni

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl

Nowoczesne wnętrza zachwycają prostotą ale też wyszukanymi rozwiązaniami. Niepowtarzalny kontury mebli, odważne kombinacje kolorystyczne i zaskakujące łączenia tworzyw wykończeniowych, powodują, że współczesne aranżacje wydają się być ciekawsze niż kreacje stylizowane na modłę dawniejszych epok. Kubiczne formy, na tle jasnych płaszczyzn, otulonych drewnem, stalą i szkłem wybierane są częściej od miękkich kanap, dekoracyjnych poduszek, segmentów i wzorzystych tapet.

Przebywanie w surowo umeblowanym wnętrzu może być dręczące. Ascetyczny styl pomieszczeń w których przebywamy najczęściej, powinien być delikatnie przełamany elementami wykończenia, które ocieplą jego specyfikę. Czasem obecność drewna, delikatnych tkanin i chodników nie wystarczy, dlatego warto pomyśleć nad zmienieniem koloru ścian lub naklejeniu fototapety. Dzisiejsze fototapety cechuje dobra jakość i różnorodność.