Motywy na ścianę w domu – wyjątkowe i na czasie

O ile wydaje ci się, iż dzieło malarskie to wyłączny dobry gatunek ozdoby ścian, który czyni, że wnętrze nabiera mistrzowskiego, a równocześnie wyszukanego temperamentu, jesteś w błędzie. Aktualnie nadciąga czas obrazów drukowanych na płótnie w roli podstawowej dekoracji wnętrz. Ultranowoczesne, przemysłowe aranżacje, lub też na odwrót, wspaniałe, luksusowe wnętrza zdobędą wiele, jak udekoruje się je obrazami drukowanymi na płótnie w fantazyjne przeróżne projekty.

Tapeta

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Powieszenie na ścianie obrazu drukowanego na płótnie, to doskonały sposób na to, by wprowadzić do dekoracji wiadomego wnętrza składnik własnych zamiłowań. Poza tym, przy pomocy takiego rodzaju zdobień ścian, możesz na przykład nadać delikatnemu miejscu wyszukanego usposobienia, lub złagodzić jaskrawą aranżację.

Wbrew pozorom, obraz drukowany na płótnie, na ścianie nie musi równać się obrazkowi przedstawiającego bajkowego junaka. Dzięki temu, takiego typu dekoracja ściany testuje się w każdym stylu wystroju.

Spojrzyj na opublikowany tu tekst, a niewątpliwie niesamowicie Cię zainteresuje, gdyż odnajdziesz tam ważne informacje dotyczące tego zagadnienia.

Najnowocześniejsze, industrialne aranżacje, czy także klasyczne, luksusowe wnętrza zyskają dużo, kiedy udekoruje się je obrazami drukowanymi na płótnie w abstrakcyjne, czy też geometryczne desenie, albo dziełami cenionych na całym świecie twórców z krajowej szkoły plakatu. Nowoczesne plakaty filmowe pasują dobrze do jakiejkolwiek stylistyki.

Tajemnicze aranżacje, czy wnętrza w stylu glamour, stanowią świetne tło dla obrazów drukowanych na płótnie imitowanych na afisze z lat dwudziestych, lub odwzorowujących stare ryciny lub grafiki. Obraz drukowany na płótnie przede wszystkim winien dopełniać miejsce, być uzupełnieniem spójnym stylistycznie z pozostałością wnętrza, bądź detalem kontrastowym. Jeśli w twoim salonie rządzą głębokie kolory, zdecyduj się na jednobarwny obraz, na przykład z typografią. Z kolei minimalistyczne wnętrze, należałoby przełamać solidnymi wzorami i zabarwieniami. Jeden, bądź dwa obrazy drukowane na płótnie w pomieszczeniu starczą w zupełności, niemniej jeśli gra w tobie artystyczna dusza, możesz wykleić obrazami całą ścianę. Więcej na temat dekoracji ściennych znajdziesz tutaj: