Możliwości wyróżnienia swojego pojazdu

Każdy samochód – choć różnorodności marek nie brakuje – jest identyczny do innego, z tejże jednakowej kolekcji. Dlatego właściciel więc próbuje na wszelkie sposoby wyróżnić swoje auto.

Design dla najmłodszych

Autor: Fedyk Public Relations
Źródło: Fedyk Public Relations
Nalepki z różnorakimi wzorami oraz napisami czy też inna tablica rejestracyjna to jednak za mało.

Małym, ale zarazem bardzo wyróżniającym się szczegółem są nakładki na drzwi. Są one stylowe, a zarazem perfekcyjne w celu skupienia wzroku na auto na tle podobnych maszyn. Wspaniale akcentują również sylwetkę samochodu, który zdobią. Listwy chronią również kolor oraz kształt, które mogą poddać się usterce w trakcie niepożądanego uderzenia o inne maszyny. Nakładki na drzwi (drzwi całoszklane) (źródła) są też oferowane w serii uniwersalnej, w związku z czym pasują do każdej marki. Warto napomnieć, iż można je zakupić w różnorakich kolorach, a nawet… podświetlane nocą za pomocą światła LED. Nakładki są obecnie najbardziej znanym i lubianym przez kierowców dodatkiem do aut wszelkiego rodzaju. Tworzone z najwyższej jakości materiałów, służą przez wiele lat. A co ważniejsze – eksponują samochód.
Praktycznym szczegółem są także chlapacze samochodowe, które skutecznie ochraniają boczną blachę przed uszkodzeniami związanymi na przykład z piaskiem oraz żwirem, psującymi lakier. W związku z wieloma problemami na trasie, dodatek ten nie pozwala na nieprzyjemne odpryski. Perfekcyjnie sprawdzają się także w okresie jesienno-zimowym, kiedy można napotkać wzmożoną ilość błota i wody.

W duecie z ujemnymi temperaturami, w dolnej części nadwozia tworzą się ciężkie do usunięcia bryły. Chlapacze są również – podobnie jak nakładki – dodatkiem ozdobnym. Wykorzystuje się je także w rajdach.