Najfajniejszy zamysł na czarne ściany w mieszkaniu

Architekci mieszkań z powodzeniem przywieźli do Polski pomysł na czarne ściany w mieszkaniu. Sama myślę nadpomalowaniem tak skrawka kuchennej ściany w czarnym kolorze – byłoby to miejsce do pisania wiadomości dla pozostałych mieszkańców. Wnętrza z czarnymi ścianami prezentują się niezwykle ciekawie i wcale nie wyglądają jak nora.

Czarna narzuta na łóżko w sypialni

Autor: Urbane Apartments
Źródło: http://www.flickr.com
Taka moda stosunkowo niedawno przyszła także do Polski. Mi – szczerze pisząc – niesamowicie się podobają takie ciemne, czarne przestrzenie z kolorowymi, bardzo żywymi meblami. Rewelacyjne pomysły na wnętrze z czarnymi ścianami znalazłam u blogerki Lovingit, w jednym z jej tekstów: . Szczególnie spodobało mi się pierwsze pomieszczenie zaprezentowane przez autorkę wpisu, rewelacyjnie ukazujące, że czarne wnętrze niekoniecznie musi być bure i ponure! Ważną rolę stanowią drobnostki. To one pokazują całkowity wygląd pomieszczenia. Wiele ludzi wybiera najbardziej standardowe z wszystkich połączeń barwnych – czerni i bieli. W takim przypadku czarne ściany w mieszkaniu są pojedyncze w każdym z pokoi.

Równie rewelacyjnie będzie wyglądać złączenie czerni z odcieniami szarościami, brudnego beżu, albo waniliowego koloru. Interesujące są dla łóżko młodzieżowe dla chłopca mnie wyposażenia z ciekawymi tapetami, albo naklejki na ścianę. Dodają do wnętrza niesamowity, oryginalny klimat. Wybór wzorów, oraz cenowy jest doprawdy ogromny.

Jeśli chcemy by pomieszczenia z czarnymi ścianami miały charakter biura, polecamy zainwestować w bibeloty w stalowym, albo szarym kolorze. Takim sposobem możemy wykonać biuro albo domową bibliotekę. Idealnie będzie się to klarować również w różnych firmowych biurach.