Najładniejsze dodatki do salonu – biało-szare – Zobacz

Ostatnie zakupy w olbrzymim sklepie meblowym przyniosło mi koncept na rewelacyjną aranżację pokoju dziennego u moich rodziców. Zaproponowałam im, żeby w czasie remontu zaplanowali biało szary salon z czerwonymi przedmiotami.

Intensywne dodatki utrzymane w czerwieni ciekawie rozjaśnią wnętrze, dodadzą mu pazur i elegancji. Polecam stawiać na pojedyncze gadżety. Zakupmy czerwoną poszewkę na jaśka, kapę na fotel, ozdobny flakon na bukiet kwiatów albo misę na

minimalistyczne wnętrza

Autor: Gabriele Barni
Źródło: http://www.flickr.com

słodycze.

Czyżby nasza solidna treść (https://www.invado.pl/drzwi-wewnetrzne/listwy-wykonczeniowe/listwy-przypodlogowe/kolekcja-klasyczna) spodobała Ci się tak bardzo, że chcesz przeczytać kolejne? Miło nam! Więc zapraszamy na świeżą stronę.

Zadbajmy o to, aby takich przedmiotów w barwach czerwieni było w pokoju maksymalnie 5 – 6. Fajnie ożywią przestrzeń, dodadzą jej charakteru. Możemy także przemyśleć o kupnie czerwonej zastawy stołowej – bardzo ciekawie będzie prezentować się zestawiona z białym, albo szarym obrusem. Wyposarzając biało – szary salon zwróćmy uwagę na to, aby wnętrze było jasne. Polecam trzy ściany pomalowane w bieli, a ostatnią ciemno szarą.

Na niej wieszamy jasny zegar i dwa – trzy obrazy bądź fotki. Postarajmy się przy niej wstawić (koniecznie jasną) ozdobną witrynę lub komodę z szufladami. Jest to idealne miejsce do przechowywania obrusów, zastawy stołowej czy zdobionego szkła. Koncepcje znajdziesz na Kupując stół wybierzmy taki, który będzie rozkładany.

Czy wiesz, że podobne niezwykle ekscytujące informacje są na wyciągnięcie ręki? Sprawdź i zerknij pod link, a niewątpliwie odczujesz zadowolenie.

Tym samym nie będziemy mieli trudności w przypadku rodzinnego spotkania.

U mnie na wszystkie święta zjeżdża się rodzina i trzeba jest przynajmniej 12 miejsc. Jeśli nie mieszkają z nami dzieci, polecam wybrać krzesła z tapicerką. Ciemne drewno w złączeniu z ciemnym obiciem da niezwykle fajną, klasyczną kompozycję. Do obicia wybierzmy podobny odcień obrusu, i o ton ciemniejsze tacki na talerze.
Pomyślmy, czy chcemy dywan. Na pewno doda on przytulności pomieszczeniu, jednak będzie jednocześnie dla nas stanowić dodatkową pracę – trzeba go czyścić, prać i odkurzać. Polecamy wybrać wykładzinę dywanową – jednak nie jest to dobra opcja dla alergików.