Niegdyś dziecięce i sypialniane pomieszczenia były jednakowe – dzisiaj tamte czasy odeszły do lamusa i nadszedł okres zabawnych naklejek na ściany

Dziś, gdy pomieszczenia i sypialnie mogą prezentować się jak z katalogu, nie zadziwia fakt, że każdy pragnie mieszkać w przyjaznym otoczeniu. Nierzadko w alkowach lub pokojach dziecięcych można dostrzec naklejki z aforyzmami o miłości, cieple domowego ogniska, przyjaźni, ale także z żartem o dyscyplinie, sprzątaniu czy gotowaniu.

naklejki do sypialni

Autor: Fresno Fondo
Źródło: Atelier Nocca Design
ścianki

Autor: INVADO
Źródło: INVADO

Naklejki do sypialni męża i żony niejednokrotnie mówią o miłości.

Widzisz teraz interesujący materiał, jednak bez wahania kliknij także polecany tekst, a znajdziesz ciekawe informacje na omawiany wątek.

Są to często wiersze lub myśli znanych myślicieli tego świata. Jeśli dwójka ma niemałe poczucie humoru może wybrać naklejki drwiące na przykład z jej perfekcjonizmu i jego bałaganiarstwa lub z jej śledzenia oper mydlanych i jego grania w gry online. Naklejki do sypialni nie mają obowiązku być bezwzględnie tekstem, więcej o nich – więcej w serwisie przyklejka.pro. Mogą być ilustracją – serduszkiem, piórem, łódką. Wszystkim co symbolizuje miłość i wierność, a także ulotność i życie w ogóle.

lokal

Autor: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o
Naklejki dla dzieci bywają zgoła odmienne. Powinny być urzekające i przemiłe. Zazwyczaj są to ulubione postacie z bajek naszych pociech lub pięknie wykaligrafowane ich imiona wraz z naklejką ukochanej maskotki.

Więcej na przyklejka.pro

Autor: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com

Mogą to być również drzewka, na gałęziach których dziecko może przyczepiać istotne zdjęcia lub pamiątki.

Jeżeli rodzice dumają o zmianie nudnych ścian w pokoju pociechy, to naklejki dla dzieci są w takowym przypadku wyśmienitym pomysłem. Zanim jednak podejmiemy decyzję, wypada przedyskutować ją z właścicielem pokoju. Jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę jego opinie, naklejki spodobają się wszystkim.