Niejedna kobieta przywiązuje dużą uwagę do przeróżnych przydatnych w mieszkaniu rzeczy – do pościeli, ręczników i obrusów

Gdy urządzamy dom, to zwykle na początku dumamy o meblach. Mamy ochotę, żeby współgrały one z kolorem ścian. Naszym zamiarem jest, żeby pomieszczenia były przytulne i szykowne – tak, żebyśmy dobrze czuli się w swoich czterech kątach.
Najczęściej wydaje nam się, że o aranżacji wnętrz świadczą meble.

kominek elektryczny

Autor: Optiflame
Źródło: Optiflame
Jest to po części prawda, ale nie do końca. Każdy designer zaświadczy, że tak samo istotne bywają przeróżne dodatki, gdyż to one tworzą klimat. Dzięki kilku poduszkom czy zasłonom jesteśmy w stanie wprowadzić do salonu własny indywidualny rys. Jednak co powinniśmy zrobić z łazienką, aby była jednocześnie użyteczna oraz ładna? Zazwyczaj nie możemy postawić tam przecież obrazków czy poduszek. Jednak nie oznacza to, że łazienka (wyposażenie łazienek) musi być pomieszczeniem bez wyrazu. Mamy prawo na przykład postawić świeczki i ułożyć na szafce ręczniki w swym ulubionym kolorze. Będzie to świetny element, który doda łazience wyrazistości. Tym bardziej, jeżeli łazienka jest zrobiona w stonowanych kolorach. Dzięki takiemu trikowi spowodujemy, że łazienka nie będzie już tak sterylna. Świece nadadzą jej litycznego rysu, a pięknie poskładane ręczniki zachęcać będą domowników do długich kąpieli. Jeśli zechcemy je zawinąć w rulony, to może wyjść nam piękna piramida.

Wtedy będziemy mogli nabyć ręczniki w jednym kolorze, ale w odmiennych odcieniach. Stworzymy wtedy niezwykły efekt i będzie to śliczny element aranżacji naszej łazienki.