Nowatorskie i interesujące inspiracje na oryginalną szafkę nocną

Sypialnia to miejsce ciszy i spokoju. Powinna stanowić miejsce, w którym odpoczywamy po trudnym dniu i łądujemy akumulatory podczas snu. Nie powinna zawierać w sobie zbyt wiele drobiazgów, bo wprowadzi to do niej bałagan, którego chcemy uniknąć. Niezbędne jednak będą w niej zgrabne szafki nocne.

szafka nocna
Nakastlik to ważny mebel w sypialni. Dużo się w niej nie pomieści, jednak nie wyobrażamy sobie aby przy łóżku miało jej nie być. Zmieści dporo bibelotów, wszystko co potrzebujesz mieć w zasięgu swojej ręki. Chcesz odmiany od swojej starej i tradycyjnej, mało wyróżniającej się szafki nocnej? Pragniesz ją wymienić, a może odświeżyć, tak aby nabrała zupełnie innego charakteru?

Mamy koncept, jak możesz wystylizować swoją szafkę nocną. Nie są niezbędne wielkie fundusze, lecz głowa pełna pomysłów. Stylizacja półki nocnej czasami może być standardowa. Potrzebna jest fajna serwetka, wzorzysta makatka i od razu mamy nową stylóweczkę. Na półce nocnej możemy postawić wszystko, rozpoczynając od książek, po różniste rodzaju przedmiociki. Zalecamy zadbać o to, aby nasza szafka nocna złożona była z półki i szuflady. Może być jedna, a może być ich kilka. W zależności od tematu, jak duży pragniemy mieć ten mebel.

drewniana szafka nocna

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com
Standardowo na szafce nie może brakować lampki nocnej, której światło omiecie nam w nocy nie jeden kąt. Kilka drobiazgów, np. kwiaty albo ramka ze zdjęciami także fajnie będą wyglądać. Dzięki takim drobiazgom nasza sypialnia stanie się przytulna i stylowa, a nam fajnie będzie kłaść się do łóżka z ciekawymi wspomnieniami a budzić z uśmiechem.

Koncepcje na stylizacje Waszej szafki nocnej znajdziecie tu: idź fotel obrotowy wrocław