Nowoczesne i eleganckie wzornictwo w łazienkach w połączeniu z wygodą i funkcjonalnością

Elementy wyposażenia łazienek ewoluują w kierunku produktów nie tylko spełniających swoje główne funkcje higieniczne, lecz w pierwszej kolejności takich, które harmonijnie i kompleksowo wypełnią wnętrze. Bardzo duży wybór i mocno zróżnicowane ceny powodują, że każdy może znaleźć przynajmniej kilka serii, które mogą spełnić jego wymagania. Należy dokładnie przejrzeć całą ofertę i przemyśleć, czego oczekuje się po tych mało skomplikowanych z pozoru sprzętach.

łazienka

Autor: cleong
Źródło: http://www.flickr.com
Czy mają tylko służyć do załatwiania fizjologicznych potrzeb i zapewnienia higieny osobistej, czy powinny również spełniać wymogi ekologicznego gospodarowania zasobami naturalnymi, być łatwe do czyszczenia oraz bardzo wygodne w stosowaniu. Najlepiej, aby funkcje takie istniały równocześnie.

Jeżeli zafascynował Cię omawiany artykuł, to kliknij na odnośnik do www (http://reling.pl/pl/c/Kosze-cargo/18), który zaprowadzi Cię do wartościowej strony – ona dokładnie omawia ten temat.

Wiele nowoczesnych produktów znanych firm oferuje właśnie takie zestawy.

Ciągle dopracowywane drobiazgi a także coraz to nowsze pomysły w dziedzinie stylistyki powodują, że obecnie wręcz trudno się zdecydować, mając do wyboru mnóstwo pięknych sprzętów i mebli do łazienki. Ot, chociażby seria firmy Roca Clean Rim. To połączenie praktycznego i modnego wzornictwa z ultranowoczesną formułą użytkowania (zobacz też inne dostępne opcje). Muszle WC tej serii tak zostały zaprojektowane, że przy niewielkiej ilości wody będzie usunięte dużo więcej zabrudzeń. Dodatkowo, system obiegu wody zaprojektowano w taki sposób, że muszla Roca Clean Rim nie ma wewnętrznego kołnierza, pod którym gromadzić by się mogły zanieczyszczenia i bakterie.

Zewnętrzna powłoka jest jednolita i pozbawiona zakamarków, ułatwiając utrzymanie w czystości powierzchni. W skład tej serii wchodzić również będzie umywalka oraz szafki podumywalkowe. Jednak firma Roca pilnuje również o to, żeby jej wyroby mogły również pasować do mebli łazienkowych pozostałych producentów. Dla przykładu, stylizacja wnętrza z wykorzystaniem sanitariatów Roca Gap i mebli bardzo popularnej firmy Elita daje doskonałe rezultaty wizualne – link do sklepu. Seria Elita Barcelona albo pozostałe tej firmy doskonale będą współgrać pod względem stylistyki z produktami Roca.