Noworoczne ozdoby w naszym lokalu

Próbujesz zaplanować, jak wstawisz choinkę w swoim małym mieszkaniu? Dziś zapodamy ci kilka sposobów na to, jak będzie prezentować się maleńka choinka w mieszkaniu. Dodatkowo podpowiemy pomysły na świąteczne dekoracje. Sama mam problem z choinką w mieszkaniu.

Boże Narodzenie, dekoracje świąteczne stołu

Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Chcę by była obowiązkowo żywa, nie lubię plastykowych drzewek. Odnalazłam na szczęście na targu bardzo małe drzewko w donicy, będzie rewelacyjnie wyglądać na jednej z moich niewysokich komódek. Ma około 40 cm wysokości. Upstrzę je samemu upieczonymi ciastkami. Później pierniczki zjem, a choinkę dam w prezencie rodzicom do posadzenia w ogrodzie. Drzewko prezentuje się cudownie, ma woń lasu. Ciasteczka wykonałam wcześniej, trzeba je polukrować i przywiesić na choince.

Jeśli ktoś ma niewielkie mieszkanie i nie jest rodzicem, moim zdaniem spokojnie może odpuścić drzewko, a zostawić jedynie na świąteczne dekoracje mieszkania. Przecież choinka choinki sprzedaż hurtowa stanowi tylko atrakcję dla najmłodszych domowników. Dorośli mogą zamiast tradycyjnego drzewka powiesić pod sufitem sporą gałązkę jemioły, którą przyzdobią, albo przywiesić na drzwiach bożonarodzeniowy stroik. Koncepcji jest bardzo dużo, a takie dekoracje także nadadzą uroku naszemu domowi.

Świąteczne dekoracje od home&you

Autor: home&you
Źródło: home&you

Wiele interesujących koncepcji przeczytałam na blogu: . Jedna z najoryginalniejszych to stylowo wykonany stół z dużym świecznikiem, albo wianki zawieszone na krzesłach, albo oknie. Czasem wystarczy ułożyć na stole kilka świerkowych gałązek. A jakie koncepcje na bożonarodzeniowy dom macie Wy, drodzy czytelnicy?