Nowy Jork w twoim domu? Teraz to możliwe dzięki aranżacji w klimacie nowojorskim!

Co wyróżnia styl nowojorski od pozostałych? Przemyślność. Nic tutaj nie jest przypadkowe. Każde złączenie ma jakiś sens, pomimo iż nie zawsze jesteśmy do niego przekonani.

Stół z nogami od fortepianu? TAK! Poduchy – każda w inny wzór? Można? Można! Mile widziane są lampki, dużo lampek – bo co odróżnia miasto marzeń, jak nie olbrzymie skupisko reflektorów? Jedni by powiedzieli, że to po troszę kiczowate. Mylicie się. Jest szykownie i co najważniejsze domowo. Pufy będą super – są niezwykle wygodne i praktyczne, bo zawsze możemy coś w nich schować.
mieszkanie, sypialnia

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Nie byle jaka tandeta – klimat nowojorski wyróżniają piękne wzory, drewniane elementy oraz tor wyścigowy dla dzieci polerowany nikiel. M3 zaaranżowane, jak w Nowym Jorku przez długi czas mają swój klimat, klasę i urok. Styl nowojorski to przede wszystkim wielka dbałość o detale. Nawet w niewielkim wnętrzu można skusić się o zmienienie lokali tak, aby nabrało charakteru nowojorskiej aranżacji. Dobrze skomponowana kolorystyka ma być zróżnicowana. Nie dobierajmy zatem wzoru tapety tak samo jak barwy reszty dodatków, bo będzie przytłaczać! Znacząca jest ponadto komponowanie rzeczy. Jeśli wsuniemy się do salonu w klimacie nowojorskim, w pierwszej kolejności powinna się ukazać właśnie ona.


Uporządkowana, przemyślana. Nic nie znaczy, czy będzie to komoda a nad nią symetrycznie zawieszone ramki ze zdjęciami. Odmienne kąty tego pomieszczenia nie powinny już być tak poskładane, ważne że posiadamy coś w centrum, który nieustannie będzie przykuwał uwagę osób. Galeria fotografii w klimacie nowojorskim obejrzysz na tu: styl nowojorski galeria