O nowoczesnym wyposażaniu domowej łazienki bądź toalety, czyli jak praktycyzm łączy się z estetyką

O nowocześnie urządzonej łazience marzą głównie ci, którzy zauważają, że najwyższy czas rozpocząć gruntowny remont tego pomieszczenia, jak również ci, którzy wyremontowali go kilka dobrych lat temu. Na przestrzeni 10 lat pojawiły się zupełnie nowe technologie – dzięki nim wieczorna kąpiel lub ranna toaleta stały się o wiele przyjemniejsze. I choć zakup terakoty, armatury i sanitariatów, jak również przydatnych gadżetów pociąga za sobą ogromne koszty, to niektórzy właściciele domu nie chcą albo po prostu nie muszą liczyć się z dużymi wydatkami – przecież z łazienki albo toalety każdego dnia korzysta cała rodzina.

Brodzik półokrągły Standard Plus

Autor: Sanitec KOŁO

Odnowienie łazienki warto niekiedy rozpocząć od przeróbek, bo dziś stawia się przede wszystkim na funkcjonalne rozwiązania.

Czy podoba Ci się ciekawa kwestia (http://roletomat.pl/rolety-podtynkowe/roleta-podtynkowa) w powyższym artykule? Masz chęć na kolejne? Więc nakłaniamy Cię do sprawdzenia naszej nowej strony.

Zmiana rozmieszczenia kranów oraz odpływów jest koniecznością, szczególnie kiedy pomieszczenie ma niedużą powierzchnię i trudno zmieścić wszystkie potrzebne sprzęty. Dodatkowo moda ciągle się zmienia i teraz np. montowanie prysznica staje się w Polsce już standardem. A jeśli ktoś nie chce rezygnować z montażu wanny, to powinien wiedzieć, że producenci nie zapominają o tych wymaganiach i w sprzedaży dostępne są również modele łączące obie wymienione funkcjonalności.

Głowica natryskowa Deante Primo, deszczownica

Autor: DEANTE
Źródło: DEANTE

Cechą charakterystyczną nowoczesnych łazienek jest obecność sprzętów o nietuzinkowych kształtach. Umywalka może zatem wyglądać niczym kuchenna miska, tymczasem szafka umywalkowa bardzo przypomina mebel z poprzedniej epoki. Wielką rewolucję przeszły też kabiny prysznicowe. Chociaż standardowe brodziki prostokątne, jak np.: prostokątne są nadal dostępne, to dużym zainteresowaniem klientów cieszą się dzisiaj kabiny bez brodzika lub modele z masażem wodnym. Gdy taki luksus jest poza zasięgiem, to dobrym pomysłem jest wykorzystanie innych, choć oczywiście już nie tak niezwykłych rozwiązań – przykładowo deszczownice, przykładowo: idealnie zastępują tradycyjną słuchawkę bądź stają się jej uzupełnieniem.

Rozmaite akcesoria stają się obecnie obowiązkowym elementem wystroju wnętrz. A w domowych łazienkach bądź toaletach uwagę przykuwają: sufitowe suszarki, nietypowe oświetlenie ledowe czy ciekawie prezentujące się regały na kółkach. Z uwagi na ogromną dostępność towaru kluczowe znaczenie zdaje się mieć tu pomysłowość aranżera.

Posted in Bez kategorii