Odmień własny salon na nową porę roku

Często nachodzi nas ochota by ”odświeżyć” nasze mieszkanie. Zwykle wiosenną porą. Za oknem nowe, zielone pejzaże, w powietrzu czuć wiosnę, a my nie możemy usiedzieć w miejscu. Pole do popisu mamy ogromne, albowiem wiosna sprzyja eksperymentowaniu i zabawie.

Może zacznijmy od…ścian. Nowy kolor? To takie banalne|. Zdjęcia? To już było. Może coś bardziej wyszukanego? Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie remontu, interesującym pomysłem będzie oprawienie ciekawej tapety w sztukaterię. Jednak całkowicie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, zrobi fototapeta na całą ścianę!

fototapeta do pokoju dziecięcego

Autor: Jane
Źródło: http://www.flickr.com
Tak długo niewidziane fototapety właśnie powróciły do łask i pojawiły się na salonach w lepszym wydaniu. To już nie są wyblakłe palmy czy nudne widoczki. Obecnie fototapety do salonu to prawdziwe dzieła sztuki, które potrafią zaskoczyć większość z nas.

Czy opisywana tutaj problematyka jest dla Ciebie zajmująca? Jeśli tak, to uzupełniające artykuły zobacz pod adresem (https://enneurope.pl/), który zobaczysz tutaj. One także Cię zaciekawią.

Tutaj możesz obejrzeć inspiracje: fixar.pl/fototapety/dmuchawce.

To zapierające dech w piersiach obrazy, ale także nowoczesne materiały i techniki druku.Jasny pokój z oknami wychodzącymi na stronę południową nie musi nas ograniczać, energetyczne kolory będą dodawały nam energii przez wiele lat. Tylko fototapety tak niesamowicie ożywią nasz salon!

przykładowa fototapeta

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli marzy nam się klimat ukochanych Włoch, możemy zdecydować się na fototapety z motywem uliczek. Twój salon stanie się oazą spokoju, z kamiennymi domami i spadającą z nich kaskadami winoroślą. Wpatrując się w taki obraz widzimy obiekty, które są daleko i ulegamy złudzeniu otwarcia przestrzeni w pokoju – otrzymujemy większą głębię. Wyjątkową zaletą fototapet jest niezbyt wygórowany koszt zakupu a co więcej, możliwość przyklejenia ich samemu.

W Internecie odnajdziemy wiele sklepów, które przeniosą nas na Południe Europy. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce frazę: fototapety uliczki (takie i podobne tu: ), a nasz salon na nowo nas zachwyci. Wiele fototapet z łatwością można umyć, jeśli się ubrudzą, więc bez problemu możemy zapraszać znajomych, organizować spotkania czy dziecięce bale.

Fototapety spowodują, że nasze mieszkanie zawsze będzie komplementowane przez gości, a jeżeli dokonamy dobrego wyboru odpowiedniego obrazu, może też stać się większe, wyższe, jaśniejsze czy po prostu ładniejsze.