Pod niejednym łóżkiem jest tak dużo przestrzeni, że aż żal byłoby tego w jakiś sposób nie wykorzystać

Z reguły sypialnie w naszych mieszkaniach bywają tak niewielkie, że poszukujemy różnych możliwości, żeby móc schować nasze rzeczy. Najlepszym wyjściem będzie wykorzystanie miejsca pod łóżkiem.

Remont pokoju   kosztorys

Autor: Agnieszka Bykowska
Źródło: www.Projektoskop.pl
Mieszkania w Polsce bywają nieziemsko kosztowne. Dlatego kupujemy stosunkowo mały metraż, żeby nie męczyć się z pożyczką na całe życie. Wówczas chcemy tak zagospodarować pokoje, by wszystko miało swoje przyporządkowane miejsce.

Fascynuje Cię ten wątek? To odsyłam do strony www, ponieważ znajdziesz tam mnóstwo interesujących artykułów na ten temat.

Szukamy różnych rozwiązań oraz schowków. Jednym z najlepszych miejsc wydaje się być to, które i tak jest z reguły nieużywane i tylko zbierałby się tam kurz — czyli pod łóżkiem. Szuflada pod łóżko jest świetnym rozwiązaniem. Możemy tam schować pościel i koce. Lub można potraktować to miejsce jako pudełka na zabawki naszych smyków. Metoda sprzątania będzie nieziemsko szybka. Wystarczy jedynie wyciągnąć szufladę i wszystko wrzucić do środka. Jeżeli chodzi o tego typu zagospodarowanie przestrzeni, to możemy zamówić od razu całe łóżko z taką szufladą lub po prostu dobrać ją do łóżka, które już jest w pokoju. Nie powinniśmy przepłacać i bezsensowne będzie wymienianie łóżka. Jeśli jest ono wciąż dobre, to starczy dobrać szufladę. Może być ona na szynach czy na kółeczkach. Jeżeli będziemy mieli szczęście, to pewnie uda nam się kupić szufladę, która kolorystycznie będzie odpowiadać ramie łóżka.

Choć nie jest to aż tak ważne — przecież będzie ona stale pod łóżkiem. Najważniejsze wydaje się być to, żeby zmierzyć wielkość „dziury” pod łóżkiem, by kupić dobrej wielkości szufladę.