Producenci mebli wymyślają coraz bardziej wielofunkcyjne łóżka, tak aby zajmowały jak najmniej przestrzeni

W tej chwili każdy człowiek powinien dostrzec to, iż ceny domów nieustająco rosną i ciężko jest nabyć nietuzinkowy lokal w rozsądnej cenie. Oczywistym jest, że nie każdego od razu stać na zakup stylowego domu w willowej dzielnicy gigantycznego miasta.

łoże małżeńskie

Autor: Black Red White SA
Młode małżeństwa z reguły wypatrują mieszkań, jakie mają powierzchnie rzędu 50 metrów kwadratowych i w ich skład wchodzi kuchnia z aneksem, toaleta, sypialnia , a także pokój dla dzieci. Na nieszczęście w tak małym lokalu mieszkalnym nie za każdym razem jest miejsce na to, żeby ustawić łóżko dla każdego domownika osobno. Ewidentnym jest, że zakochani z reguły wybierają łóżka podwójne, jakie mają komfortowy materac. Ponadto istotna jest także rama, bowiem to ona nadaje naszej sypialni temperament. Chwilowo najpopularniejsze łóżka podwójne posiadają skórzaną konstrukcję, jaka na pewno będzie pasować do każdego wnętrza. Umeblowanie pokoju małżeństwa nie jest ogromnym szkopułem, ponieważ musi się tam zmieścić w zasadzie jedynie łóżko i szafa. Dla naszych szkrabów najlepsze łóżko dla dzieci jest na antresoli, gdyż dzięki temu rozwiązaniu posiadamy jeszcze całą powierzchnię pokoju do spożytkowania. Jest to jednak bezpieczne wyjście dla kilkuletnich smyków, dla bobasów odpowiednie łóżko dla dzieci musi absolutnie stać na posadzce. Największym hitem ostatniego roku są ramy, jakie są w kształcie dworu dla królewny, wyścigowego pojazdu czy też podwodnego statku. Jeżeli natomiast nie mamy w naszym gniazdku osobnego pokoju dla naszego małolata powinniśmy się zdecydować na łóżko piętrowe 3 osobowe, które jest doskonałym pomysłem do malutkiego mieszkania. Rodzice mają przez całą noc pod opieką swoją pociechę i nie muszą wstawać co kilka godzin i sprawdzać czy wszystko gra. Co więcej łóżko piętrowe 3 osobowe może być również dopasowane do trójki dzieci, w tym przypadku nie mamy na dole podwójnego łóżka, a na piętrze pojedynczego, lecz mamy trzy osobne łóżka jedno nad drugim.

łóżko japońskie

Autor: Beds.pl
Źródło: Beds.pl
W obecnych czasach fabrykanci mebli prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej oryginalnych i uniwersalnych rozwiązań do małego lokalu. Jest to wyśmienita wiadomość dla wszystkich osób, które martwią się tym, że nie uda im się umeblować własnych czterech ścian.