Planowanie małej kuchni – czyli jak najlepiej zrobić to ze smakiem

W kuchni skupia się wszystko. Zaczynając od robienia posiłków, poprzez plotki przy kawie, aż po olbrzymie biesiady. Miejsca może trochę mało, ale dzięki temu to wnętrze, jako jedno z niewielu tętni tak intensywnym życiem. Tutaj czuć każdy zapach.

kuchnia, wystrój, wnętrza

Autor: Franke
Źródło: Franke
Dlatego mała kuchnia (propozycje) i jej wyposażenie jest ważna, aby wykonywane przekąski pachniały jak najlepiej. Starczy kilka pomysłów, by wprawnie i ze smakiem wyposażyć to małe pomieszczenie.
Najistotniejszym sprzętem są meble. W maleńkiej kuchni nie mamy na nie za sporo miejsca, w takim przypadku najlepsze koncepcje będzie optymalne. Można namówić się na meble meble na wymiar warszawa na wymiar, co będzie mądrym wyjściem.

Dzięki temu można uniknąć zostawiania niepotrzebnych przestrzeni, w których leżeć będzie brud, a dzięki mądrej aranżacji żaden kąt nie będzie niewykorzystany. Stół nie zawsze jest niezbędny, bo przy niewielkiej kuchni je się w salonie. Szafki na przyprawy, czy książki kucharskie nie powinny być ustawione poza zasięgiem, czy gdzieś schowane. Wszystko na wyciągnięcie ręki, po to aby zawsze bez trudności można było po nie sięgnąć.

kuchnia, meble

Autor: PunkToad
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba ci bardziej konkretnych koncepcji i opcji na wyposażenie niewielkiej kuchni? Fajnie będzie spojrzeć tutaj: – tekst jest okraszony fajnymi fotografiami gotowych aranżacji.

Poza tym dodatki. Nie rezygnujmy z ozdabiania okna. Trendy na rolety była, ale minęła. Nic nie zastąpi niewielkiej firaneczki, która doda naszej małej kuchni powabu i urokliwości. Czego jeszcze trzeba Twoja małych rozmiarów kuchnia? Sprawdź tutaj: